sungurpen logoWinsa Bayisi Sungurpen, Yeni Showroom’una Taşındı

PVC pencere ve kapı sistemleri sektöründe kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla 1999 yılında kurulan Sungurpen, Tuzla’daki yeni showroomuna taşındı.

 

 

 

sungurpen

10 yıldır Winsa bayisi olan Sungurpen, Winsa PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri’nin sahip olduğu dünya standartlarında, kaliteli ve geniş ürün yelpazesini tüketicilere, sektör profesyonellerine tanıtmak ve hizmet kalitesini daha da ileri taşınmak için yatırımlarını devam ettiriyor. Toplam 1.000 m2’lik yeni binasında showroomun yanı sıra idari ofisler, depo ve üretim bölümü de yer alıyor.

Winsa PVC Pencere Sistemleri’nin Revotech, Panorama HS 76 ve Comfort Slide gibi sistemlerinin yanı sıra Camoda balkon camlama sistemleri de showroomda sergileniyor. 

2 yıldır Camoda üretici bayisi de olan Sungurpen, balkon camlama sistemleri alanında da müşterilerine büyük bir titizlikle, kaliteli hizmet veriyor.

Winsa Dealer Sungurpen Moved Its New Showroom

In order to provide service quality and to provide customer satisfaction in PVC window and door systems sector established in 1999 Sungurpen, moved to its new showroom in Tuzla.

sungurpen 66b

Powered by OrdaSoft!