pimapen logoPimapen, Bayi Gelişim Çalıştayları İle Türkiye’nin Dört Bir Yanında Bayilerini Ağırladı

Pencereye adını veren Pimapen, tüm Türkiye’de sahip olduğu bayi ağını genişletmeye ve farklı etkinliklerle desteklemeye devam ediyor. Pimapen son olarak, alışılagelmişin dışına çıkmak ve geleceği bayileri ile birlikte kurgulamak için “Bayi Gelişim Çalıştayları” düzenledi.

 

pimapen calistay 65aa

Bayi Gelişim Çalıştayları sayesinde bayilerini dinleme ve markanın gelecek ile ilgili planlarını aktarma fırsatı bulan marka 5 farklı ilde 7 toplantı organize ederek yaklaşık 220 bayisini ağırladı.

İstanbul’da hem Anadolu, hem de Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon’da bayileri ile bir araya gelen Pimapen, çeşitli otellerde iki günlük toplantılar düzenledi.

Eğitim Danışmanı Fırat ÇAPKIN’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen çalıştaylar, Pimapen Pazarlama ve Satış Müdürü Seyfettin ASLAN’ın açılış konuşması, genel değerlendirme ve satış rakamlarını paylaştığı sunumla başladı. Farklılaşma konusuna değinen ASLAN; enerji verimliliği ve enerji tasarrufu hakkında çok önemli bilgiler paylaşarak, Türkiye ve dünyadaki rakamlarını değerlendirip, pencerenin bu alandaki etkin rolü üzerinde durdu.

ÇAPKIN’ın çeşitli konulardaki sunumları ile devam eden toplantılarda; dünya markalarındaki gelişmeler, Pimapen ekibi ve bayilerinin birlikte yaptığı SWOT analizleri, markanın geleceğe yönelik adımlarına yön verecek farklı grup çalışmaları yapıldı.

Pimapen Teknik Destek Kısım Müdürü Kadir ERMURAT yaptığı sunumla ürünlerdeki yenilikler, teknik detaylar ve kullanılan teknik programlar, geleceğe yönelik yapılması gerekenler ve sağlanacak faydalar hakkında bilgi vererek bayilerden gelen soruları da cevapladı.

Kartepe İşletmeleri Grup Müdürü Dr. Nuri ASLAN ise fabrikadaki üretim ve yenilikleri, yapılan yeni düzenlemeleri, fabrika ile ilgili genel bilgileri bayilere aktardı. Sunum sonrası yine bayilerden gelen sorular da cevaplandı.

Şişecam’ın da Isıcam Kumbara Kart sistemi ve Isıcam montaj eğitimi sunumları ile destek olduğu çalıştaylar hem marka hem bayi kanalında oldukça keyifli ve verimli geçti.

Pimapen welcomed from all Turkey’s dealers with Dealer Development Workshop

Pimapen who gave the window the name of the window, continues to expand its dealership network in Turkey and support it with different events. Pimapen finally, to get out of the ordinary and to work with the future fellow organized “Dealer Development” workshops.

pimapen calistay 65bb

pimapen calistay 65cc

Powered by OrdaSoft!