winart aluart logoDergilerimiz, Turkeybuild İstanbul’da Çözüm Ortakları İle Bir Araya Geldi

Mimart Yayıncılık tarafından yayına hazırlanan ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri; Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında katılım sağlayarak, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde çözüm ortakları ile bir araya geldi.

 

Katılım sağladığı fuar organizasyon- larında sektörümüzü temsil eden değerli firma temsilcilerinin etkin șekilde tanıtımını sağlayan ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 7. Hol 554 numaralı stantta dikkat çekti.

Türk yapı sektörünü farklı etkinlikleriyle bir araya getiren Turkeybuild İstanbul’da bu yıl “İș Geliștirme Platformu” etkinlikleri kapsamında, “Konuk Bölge Projesi”nde yeniden toparlanma yașayan Kuzey Afrika Bölgesi ülkeleri ağırlandı.

Fuarda sektör profesyonellerine bilgi akıșı sağlamayı hedefleyen 40. yılına özel 40 farklı etkinlik ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Fuar süresince düzenlenen etkinliklerde mimarlık, gayrimenkul, yeni ürün, yeni iș fırsatları, yapı ürünlerinin geleceği, sürdürülebilirlik, iș güvenliği, tasarım, pazarlama ve kariyer bașlıklarında dünyaca ünlü pek çok önemli isim konușmacı olarak yer aldı.

Sektörümüzün en çok takip edilen dergileri olma özelliğini uzun yıllardan

beri koruyan ALU&Art ve Win&ART Proje dergilerimizin standı ziyaretçiler tarafından da büyük ilgi görerek, fuarın yarattığı sinerji ortamına renk kattı.

Our magazines came together with Solution Partners in Turkeybuild Istanbul

ALU&Art and Win&ART Project Publications prepared by Mimart Publishing met with solution partners at the Tuyap Fair and Congress Center by participating in Building Fair-Turkeybuild Istanbul between 23-27  May

2017.

winart 47a

Powered by OrdaSoft!