egepen logoFarklı Renk Seçenekleriyle Mekânlara Yepyeni Bir Görünüm Kazandıran Pencereler

Mekânlar, Egepen Deceuninck sayesinde artık yalnızca beyaz renk PVC’lere sahip olmak zorunda değil. Pencerelerinde hem kalite, hem de estetiği tercih eden herkes, Egepen Deceuninck’in farklı renk seçeneklerinden oluşan PVC kapı ve pencere sistemleriyle evlerine yeni bir görünüm kazandırıyor.

 

 

 

Egepen Deceuninck RenkliPVC 65b

Yüzde 100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen Egepen Deceuninck PVC pencere ve kapılar, bir pencereden beklenen ses ve ısı yalıtımının yanı sıra estetik görüntüsü ile de tüketicilerin beklentilerine yanıt veriyor. Türkiye’nin öncü PVC üreticilerinden Egepen Deceuninck, doğadan ilham aldığı 13 farklı renk seçeneğiyle evlerin havasını ve tarzını değiştiriyor. Krem, antik meşe, kiraz, altın meşe, winchester, budaklı winchester, fındık, vizon, antrasit gri, koyu meşe, venge, gümüş ve kül siyahı gibi renk alternatiflerine sahip PVC kapı ve pencereleriyle Egepen Deceuninck, her yapıya ayrı birer kimlik kazandırıyor, estetik bir görünüm sağlıyor.

Uzun ömürlü yapısı, ses ve ısı yalıtımındaki başarısı ve tüketici dostu özellikleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen PVC markalarından Egepen Deceuninck, daima kalite ve estetiği bir arada sunuyor.

The Windows That Making a New Look to Spaces With Different Color Options

The spaces are not have to be in only white color anymore thanks to the  Egepen Deceuninck. Everyone who prefer both quality and aesthetic in their Windows, are giving their homes a new look by Egepen Deceuninck’s PVC door and window systems with different colors.

Egepen Deceuninck RenkliPVC 65b

Powered by OrdaSoft!