usenmez tente logoÜşenmez Tente İmzası, Bu Kez Adana’da Hayat Buldu

Üşenmez Tente Proje Yöneticisi Mimar Manolya YEŞİLTAŞ; Adana'nın güzide restoranlarından birisi olan Onbaşılar Kebap'ta son proje uygulamalarını gerçekleştirdiklerini ifade etti.

 

 

usenmez tente ozel02

Üşenmez Tente Proje Yöneticisi Mimar Manolya YEŞİLTAŞ, Adana Onbaşılar Kebap’ta uygulanan proje çalışmalarına dair bilgiler vererek; “Adana'nın güzide restoranlarından birisi olan Onbaşılar Kebap'ta son proje uygulamamızı gerçekleştirdik. Detaylı bir biçimde proje görüşmelerimizi sonlandırdıktan sonra üretim aşamasına geçiş yaptık. Uzun soluklu detay çözümleri sonucunda başarılı bir proje uygulamasına imza attığımızı düşünüyoruz” dedi.

Bu sistemlerin her türlü hava koşuluna dayanıklı olması için sistem omurgasında 150x150x5 mm - 100x150x5 mm kolonlar, 150x250x5 mm - 100x150x5 mm kirişler kullandıklarını ifade eden YEŞİLTAŞ; toplamda 500 m2’lik bir alanda 8 adet açılır kapanır ışıklı sistem planladıklarını sözlerine ekledi.

YEŞİLTAŞ; “Farklı kademelerde planladığımız sistemlerimizin montajını büyük bir hassasiyet ve özen göstererek gerçekleştirdik. Yaz-kış keyifle mekânın müşterilerine hizmet verebilmesi için doğalgaz hattını sistemimize entegre ettik. Ayrıca sistemimizin etrafını 500x300 cm ölçülerinde 9 adet düşeyde hareketli ısı cam sistemi yani ‘giyotin cam’ ile çözümlemiş bulunuyoruz. Böylelikle dört mevsim boyunca müşterilerine eşsiz Seyhan Baraj Gölü manzaralı teras keyfini Onbaşılar Kebap'ın yaşatmasına olanak sağlamış olduk” dedi.

Üşenmez Tente Signature, This time found life in Adana

Üşenmez Tente Project Manager Architect Manolya YEŞİLTAŞ; Stated that they implemented the latest project applications in the Onbaşılar Kebap, which is one of the distinguished restaurants of Adana.

 

usenmez tente ozel01

Powered by OrdaSoft!