eren kalip logoEren Kalıp, Avrasya Pencere 2017’de “Partner-Ortak” İlişkisiyle Dikkat Çekti

PVC profil sektörüne en iyi hizmeti verebilmek için; bilgi birikimlerini ve en üst seviyedeki teknolojik gelişmeleri harmanlayıp sektörün menfaatine sunan Eren Kalıp; 8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı - Avrasya Pencere 2017’ye katıldı.

 

eren kalip 64a

Dünyanın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle 1980 yılından itibaren plastik sektörüne hizmet veren Eren Kalıp; ürün alternatiflerini 18. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı’nda yerli ve yabancı çözüm ortaklarının dikkatine sundu.

1990 yılında PVC profil kalıbı üretimini de bünyesine alan Eren Kalıp; makine parkuru ile de tam donanımlı tesislerinden, dünyanın her yerine ekstrüder kalıpları ihraç etmektedir. Çözüm ürettiği firmalara ayrıca teknik destek, bakım, onarım, iyileştirme ve eğitim konusunda da hizmet veren Eren Kalıp, Ar-Ge çalışmaları ile en son teknolojiyi kullanarak kaliteli ve daha hızlı profil üretimi yapan kalıplar imal etmektedir.

Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda ileriye dönük hedeflerini değerlendiren Eren Kalıp Yönetim Kurulu Başkanı Recep ELYİĞİT; “Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Bunun bilincinde olan markamız; “Müşteri-Satıcı” ilişkisi yerine “Partner-Ortak” ilişkisini benimsemektedir. Markamız önümüzdeki iki yıl içerisinde WAN (Geniş Alan Ağları) konusunda ülkemizin bu sektörde en büyük firmalarından biri, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak hedefindedir” dedi.

Eren Kalıp Drew Attention with “Partner-Shareholder” Relations in Eurasia Window 2017

Presenting the mixture of knowledge and highest level of technological developments to serve PVC profile industry in the best way, Eren Kalıp joined the International Window, Blinds, Facet Systems Exposition – Eurasia Window 2017, the most important exposition of Eurasia region organized at Tüyap Exposition and Congress Center between 8th and 11th March, 2017.

eren kalip 64b

Powered by OrdaSoft!