winart aluart logoSektör Lideri Dergilerimiz ile Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’na 3 Ayrı Holde 3 Ayrı Stant ile Katıldık

Mimart Yayıncılık tarafından büyük özveri ve titizlik ile yayına hazırlanan ALU&Art - Win&ART Proje Dergilerimiz ve Fuar Özel Sayımız, 8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nda ve 14. Holde yer alan Alüminyum Özel Bölümü’nde katılımcı sektör yayın grubu olarak dikkat çekti.

 

 

winart aluart 64a

Bilindiği üzere fuarların pazarlamadaki etkin rolü yadsınamaz. Her yıl dünyanın dört bir yanında düzenlenen yerel ve uluslararası fuar organizasyonları, geniş çaplı iş bağlantılarına aracılık etmektedir.

Biz de ALU&Art ve Win&ART Proje dergileri olarak sektörümüzü yakından takip ederek nabzını tutmayı, sektörün ulaştığı son teknolojiyi, başka yerde bulamayacağınız pek çok ticari bilgiyi gözler önüne sermeyi ilke edinen tüm yerel ve uluslararası fuar, organizasyon ve etkinlikleri önemsiyor, sizlere bu gelişmeleri bizzat sunmanın hazzını yaşıyoruz.

Sektörün hedef ve beklentilerini doğru belirleyerek farklı projelere imzasını atmaya devam eden ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerimiz; katılım sağladığı tüm fuar organizasyonlarında sektör profesyonellerinin sesi olmaya devam ediyor.

24 ülkeden 585 firma ve firma temsilciliğini, 110 bin m2 kapalı alanda buluşturarak büyük bir başarı yakalayan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları ve Alüminyum Özel Bölümü’nde sektörümüzün en çok takip edilen dergileri olma özelliğini uzun yıllardan beri koruyan ALU&Art ve Win&ART Proje dergilerimiz ile birlikte Fuar Özel Sayımızı Salon 2 Stand 223A, Salon 8 Stand 822 ve Salon 14 Stand 1402C’de dikkatlere sunduk. Fuar alanı içerisindeki reklam çalışmalarımız ile sizleri daha geniş kitlelerle buluşturduk.

Sektörün gelişimi için önemli iş birliklerine zemin hazırlayan fuar organizasyonunda dergilerimiz ALU&Art ve Win&ART Proje; bir fuar klasiği olarak sektör temsilcileri ve yurt içi - yurt dışı ziyaretçilerinin beğenisine şahitlik etti.

Tarafsızlık ilkesi ile yola çıktığımız yayıncılık hayatımızda, birçok ilke imza atarak sektörümüzün lider yayın kuruluşu olmaktan duyduğumuz mutluluğu bir kez daha bu satırlardan dile getirerek, siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, sonsuz saygı ve sevgilerimizi iletiriz.

We participated to Eurasia Door, Windows, Glass Exposition in 3 different halls with 3 different stands with our Industry Leading Magazines

ALU&Art - Win&ART Project Magazines and Exposition Special Issue prepared by Mimart Yayıncılık with significant devotion and accuracy drew attention in Eurasia Door, Windows, Glass Exposition, the biggest exposition of Eurasia and second big exposition organized in Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi between 8th and 11th March 2017 and participating industry publish group in Aluminum Special Section in 14th hall.

winart aluart 64b

Powered by OrdaSoft!