saltcam logoSalt Cam, 11. Kez Katıldığı Avrasya Cam Fuarı’nda Geleneksel Çiğ Köfte Partisini Tekrarlayarak, Konukseverliğiyle Dikkat Çekti

Salt Cam; Reed Tüyap tarafından 8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları  Fuarı Avrasya Cam 2017 Fuarı’nda 11’inci salon 1114 numaralı standında yerini alarak, yerli ve yabancı sektör ziyaretçileriyle bir araya geldi.

80 yıldır cam ticareti ile uğraşan, Türkiye’nin en eski cam firmalarından Salt Cam, cam çeşitleri üzerine sektörde talep duyulan tüm ürün gruplarının satışını, imalatını gerçekleştirmeyi kendine ilke edinerek hedef belirlemiştir.

 

saltcam 64a

Avrasya Cam Fuarı’nda fuara dair görüşlerini aldığımız Salt Cam Şirket Müdürü Mustafa SUNAY; “Fuara bu yıl 11. kez katılım gerçekleştirdik. Salt Door Foteselli (radarlı) kapı, kurşuna dayanıklı cam, ısıcam malzemeleri, cam balkon kapatma sistemlerimizi standımızda sergileyerek yerli ve yabancı ziyaretçilerimizle bir araya gelmenin keyfini yaşadık. Fuara katılma nedenlerimizden bir diğeri de Anadolu’dan gelen iş ortaklarımızla, fuar ziyaretçilerimizle sıcak bir ortamda beraber olmak, yeni müşterilerimizle tanışmak, fuardaki standımızda misafir ederek, Anadolu konukseverliğimizi sergileyerek sıcak bir çay-kahve ikramı yapmaktır” dedi.

Fuarın son günü, davetli misafirler eşliğinde Salt Şirketler Grubu çalışanları ve yönetimi çiğ köfte partisine bizzat katılarak, türküler eşliğinde çiğ köfte servisi gerçekleştirdiler. Yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ekip, çok kısa bir sürede yapmış oldukları ikramlar ile çiğ köfteleri tüketerek gelenekselleşen çiğ köfte sunumlu fuar organizasyonuna daha imza attılar.

Avrasya Cam Fuarı’nın sektöre ve iş dünyasına hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunan SUNAY; stantlarını ziyaret eden tüm misafirlerine de teşekkür etti.

Salt Cam is at Eurasia Glass Exposition for the 11th time Salt Cam Dre Attention with Hospitality by Repeating the Traditional Çiğ Köfte Treats

Salt Cam came together with local and foreign industry visitors by taking its place on stand numbered 1114 at 11th saloon of Glass Products and Applications, Production-Processing Technologies and Machines, Auxiliary Products and Chemicals Exposition, Eurasia Glass 2017 Exposition organized by Reed Tüyap between 8th and 11th March, 2017.

saltcam 64b

saltcam 64c

 

Powered by OrdaSoft!