teksan logoTeksan Cam, Avrasya Cam Fuarı’nda İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

Teksan Cam; teknolojik ve modern üretimlerini sergilemek ve daha geniş kitlelerce marka bilinirliğini sağlamak adına hem yurt içinde, hem de yurt dışında düzenlenen fuar organizasyonlarına katılımlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Avrasya Cam Fuarı’nda cam detaylı aksesuarlar, standart detaylı aksesuarlar, cam kapı aksesuarları, özel kapı kolları, paraduş menteşeleri, cam tabela aksesuarları, etejer çeşitleri, kilit çeşitleri, fotosel kapı aksesuarları gibi ürünlerini sergileme fırsatı yakalayan Teksan Cam, yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisinden oldukça memnun olarak fuar organizasyonunu tamamladı.

Avrasya Cam Fuarı’nda görüşlerini aldığımız Teksan Cam Firma Sahibi Ömer ÖMEROĞLU; “Fuarlar sayesinde daha geniş kitlelere ulaşarak tüm ürün gruplarımızı daha etkin tanıtma fırsatı yakalıyoruz. Markamızı temsil ettiğimiz sektörde 25 yıllık tecrübemiz ile dikkat çekmeye ve önemli iş birliklerimizle emin adımlarla yol almaya devam ediyoruz” dedi.

Teksan Cam in Eurasia Glass Fair Coming With Business Partners

Teksan Cam; Technological and modern productions in order to exhibit and wider brand awareness in the name of both domestic and abroad to organize participation in fair organizations are organized.

teksan 64a

Powered by OrdaSoft!