karpen logoKarpen ve Kar Alüminyum, Avrasya Pencere Fuarı’nda Yerli ve Global Sektör Profesyonelleriyle Buluştu

Hızlı büyüme süreci içerisinde sektöründe birçok ilke imza atan Karpen ve Kar Alüminyum; 8-11 Mart tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarı olan Avrasya Pencere Fuarı’nda sergilediği yüksek performanslı ürünleriyle büyük ilgi gördü.

 

 

karpen 64a

Global pazarda yapılan özel araştırmalar sonucunda Ar-Ge birimlerince geliştirilen kusursuz profil üretimleri ile dikkat çeken Karpen, 2011 yılı itibariyle Kar Alüminyum markasını da bünyesine ekleyerek Gaziantep’te alüminyum profil üreten ilk fabrika olma gururunu yaşamaya devam ediyor.

PVC’de olduğu gibi alüminyumda da bünyesinde bulundurdukları bayilerinin görüş ve önerileriyle üretimlerini şekillendiren Karpen, sektörce talep edilen profil gruplarını bölge depoları ve bayi ağıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmaktadır.

Avrasya Pencere Fuarı’na dair görüşlerini aldığımız Karpen Yönetim Kurulu Başkanı Halil CANKAR; katılım sağladıkları fuar organizasyonlarının marka bilinirliğine büyük katkı sağladığına dikkat çekti. Avrasya Pencere Fuarı’nda sektör profesyonelleri ve yerli-yabancı ziyaretçileri ile buluşan Karpen PVC, Kar Alüminyum firma yetkilileri fuarın en gözde standında ürün gruplarını dikkatlere sundu.

Karpen and Kar Alüminyum in Eurasia Window Fair Meet with  Domestic and Global Sector Professionals 

Karpen and Kar Alüminyum, which has made many firsts in the sector within the rapid growth process; Between 8 - 11 March at Beylikdüzü Tuyap Fair and Congress Center, the Eurasia Window Fair, which is the most important trade fair in Eurasia, exhibited its high performance products.

karpen 64b

Powered by OrdaSoft!