yilmaz makina logoYılmaz Makine 40. Yılında, Büyük Organizasyonlar Gerçekleştirdi

Yılmaz Makine 40. yıl coşkusunu sektörün en büyük fuarı Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda ve Fabrika Gezisi organizasyonunda tüm bayileri ile birlikte yaşadı. Yurt içi ve yurt dışı bayilerinden oluşan “Fabrika Gezisi” organizasyonu, Eyüp YILMAZ ve Abdullah YILMAZ’ın konuşmaları ile başladı.

 

yilmaz makina 64 a2

Yönetim Kurulunun konuşmalarından sonra Yılmaz Makine’nin 40. yıl anısına hazırlanan film tüm misafirlere izletildi. Misafirlerin yoğun ilgi ile izlediği 40. yıl filmi herkes tarafından beğeni aldı.

Programın devamında farklı kategorilerde bayilere ödülleri takdim edildi ve Yılmaz Makine’nin ‘Yeşil Üretim Tesisi’ tüm misafirler ve iş ortakları ile birlikte gezildi.

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda Yılmaz Makine 40. yıla özel standı ile yoğun ilgi gördü. “Bir Kahvenin 40 Yıllık Hatırı Vardır” teması ile tüm ziyaretçilere, 40. yıl kahvesi ikram edildi. 40. yıl kutlama etkinliğinde ekipçe pasta kesildi.

Yılmaz Makine standında sergilenen CNC teknolojili işleme merkezleri, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Yılmaz Makine is in his 40th year, Performed by Big Organizations

Yılmaz Makine lived with the 40th anniversary enthusiast at the biggest Eurasia Window 2017 Fair and Factory Tour organization in Turkey.

yilmaz makina 64 a3

Powered by OrdaSoft!