pukad logoPÜKAD; Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’nı Desteklemeye Devam Ediyor

(PÜKAD) Pencere ve Kapı Sektörü Derneği tarafından desteklenen; pencere, kapı ve cam sanayinin bir araya geldiği Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı; 8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında Reed Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

pukad 64a

PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı kurdele kesim ve açılış töreniyle fuar kapılarını yerli ve yabancı ziyaretçilere açtı. Önceki yıllara oranla yaklaşık 62 bin ziyaretçinin rekor kırarak katılım sağladığı Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 2017, tüm tarafları bir araya getirerek sektörlerin gelişimi için önemli iş birliklerine imza attı.

PÜKAD standının ve üyelerinin de büyük ilgi gördüğü Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı, gerek ticari ve gerekse ikili görüşmelerle sektöre 2017 için umut verdi. Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’nda PÜKAD standında organize edilen kitap imza günü de büyük ilgi gördü.

Editöryal ve tasarımsal tüm çalışmaların Mimart Yayıncılık’ın profesyonel ekibi tarafından hazırlanıp baskısı gerçekleştirilen Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER’in “Pencereler Enerji Tasarrufunun En Önemli Anahtarıdır” adlı yeni kitabı etkileyici bir çıkış sergiledi. Düzenlenen kitap imza gününde PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER’e ilgi dikkat çekti.

PÜKAD Yönetim Kurulu üyeleri ve fuar katılımcıları kitap imza gününde; sektör duayeni, pencere ve cephe konusunda marka isim Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER’in imzalı kitabını almak için PÜKAD standını onurlandırdı.

Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER; “Mimart Yayıncılık tarafından editöryal çalışmadan tasarım-mizanpaj çalışmasına, baskı aşamasından, dağıtım aşamasına her türlü çalışmaya imza atıp, mali sponsor olarak katkı sağlayarak yayına hazırlanan “Pencereler Enerji Tasarrufunun En Önemli Anahtarıdır” kitabı için; yazılarımın kitap haline gelmesinde büyük emek sarf eden ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri İmtiyaz Sahibi Kemalettin AKSÖZ’e ve çok değerli ekibine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

pukad 64b

Fuara dair de görüş bildiren Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER; “PÜKAD Derneği olarak sektörümüzün öncü fuarlarından biri olan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’nı desteklemekten ötürü gururluyuz. Dernek olarak amacımız; üyelerimizin sektördeki saygınlığını, pazarını ve sektör hakkındaki bilinmeyenleri çözüme kavuşturmak. Fuara katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Bundan sonra da PÜKAD olarak Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’na destek olmaya, katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Aynı zamanda fuarın ilk günü doğum günü olan PÜKAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yük. Müh. O. Muzaffer TAMER’e ve PÜKAD Genel Sekreteri Aynur ACAR’a doğum günü pastası sürprizi gerçekleştirildi.

Tüyap Fuarcılık tarafından Alüminyum Özel Bölümü’nde tahsis edilen seminer salonunda GALSİAD - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi-ALUTEAM işbirliğiyle düzenlenen panelde PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muzaffer TAMER, sektöre dair tecrübelerini panelistler ile paylaştı. Panel sonunda Girişimci Alüminyum Sanayici ve İşadamları Derneği (GALSİAD) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Alüminyum Vefa’ ödülüne layık görüldü.

PÜKAD, Continues to Support Eurasia Windows, Doors and Glass Fair

Eurasia Windows, Door and Glass Fair, which is supported by Windows and Doors Sector Association (PÜKAD) and which brings windows, door and glass industry together, is realized at Reed Tuyap Exhibition and Congress Center between 8th and 11th of March, 2017.

pukad 64c

Powered by OrdaSoft!