duzce cam logoDüzce Cam, Avrasya Cam Fuarı’na Katıldı

Cam Sanayi kolunda uluslararası düzeyde tercih edilen bir dünya şirketi olmak vizyonu ile  hizmet veren Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Avrasya Cam Fuarı 2017,  7. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim - İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı’nda yer aldı.

 

 

duzce cam 64a

Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. Basın Danışmanı Fikret YILMAZ; cam sektörünün global oyuncusu Düzce Cam’ın 8 - 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli cam endüstrisi fuarı olan Avrasya Cam 2017 Fuarı’na katıldığını ifade etti.

Yüksek performanslı ürünlerin sergilendiği fuarda ziyaretçiler, firma standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi alma şansı buldu. Düzce Cam Sanayi, Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunma vizyonu ile geliştirdiği ürünlerle de sektöre ve çözüm ortaklarına hizmet etmeyi amaçladığını gösterdi.

Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. Basın Danışmanı Fikret YILMAZ; Düzce Cam Sanayi tarafından kurulu bulunan ve yılda 190.500 ton üretim yapan Düz Cam Üretim Tesisini, yılda 265.000 ton artış yaparak toplam kapasitesini 455.500 tona çıkarttıklarını ifade etti.

Düzce Cam tarafından 10 Mart Cuma günü Bahçeşehir Mor Meyhane’de düzenlenen yemekte bir araya gelen marka yöneticileri ve misafirler fuar yorgunluğunu birlikte atarak, sektör dinamiklerini değerlendirme fırsatı yakaladılar.

Düzce Cam, Participated at Eurasia Glass Fair

Düzce Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş., which provides services with the vision of becoming a global company being preferred at an international level in the glass industry, participated at Eurasia Glass Fair 2017, 7th Glass Products and Applications, Production-Processing Technologies and Machinery, Complementary Products and Chemicals Fair.

duzce cam 64b

Powered by OrdaSoft!