abc kimya logoABC Kimya, Ürün Kalite İstikrarını Avrasya Pencere Fuarı’nda Dikkatlere Sundu

ABC Kimya 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na katıldı.

 

 

abc kimya 64a

Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda yerli ve yabancı sektör paydaşlarıyla bir araya gelen ABC Kimya yönetimi, stantlarında sergilemiş oldukları ürün grupları ve ekip performansıyla yerli ve yabancı pazar temsilcilerinden olumlu geri bildirimler aldılar.

Avrasya Bölgesi’nin pencere, cephe sistemleri, cam ve kapı alanlarında lider fuarı İstanbul Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nda görüşlerini aldığımız ABC Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Murat KARADAYI; yerel ve global pazarda bir marka haline gelen ABC Kimya’ya fuar süresince ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterildiğini ifade etti.

Murat KARADAYI konuşmasında; “Kalite politikamız ve firmamızın vizyonu doğrultusunda kendi sektörümüzde hem uluslararası pazarlarda, hem de yurt içinde, sektördeki değişimlere göre farklılaşan müşteri istek ve ihtiyaçlarına odaklı, yenilikçi, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, çevre dostu ürün ve hizmetler sunan lider bir firma olarak öne çıkmaktayız” dedi.

ABC Sealants, Product Quality Stability at Eurasia Window Fair

ABC Sealants participated in Eurasia Window 2017 Fair, which was held in Tuyap Fair and Congress Center between 8 - 11 March 2017 and is the most important fair in Eurasia region.

abc kimya 64b

Powered by OrdaSoft!