sarl alfo logoSarl Alfo, Cezayir’de Türkiye’yi 2 Ayrı Markasıyla Temsil Etti

Cezayir Batımatec 2017 Fuarı’na, Sarl Alfo Import Export ve Sarl AHT PVC Alüminyum Konstrüksiyon markalarıyla katılım sağlayan Ali ŞAHİN fuara dair görüş bildirerek, başarılı bir fuar organizasyonuna daha imzalarını attıklarını ifade etti.

 

sarl alfo 64a

“Cezayir Batımatec 2017 Fuarı’na, İki Ayrı Markamız İle Katıldık”

Sarl Alfo İmport Export ve Sarl AHT PVC Alüminyum Konstrüksiyon olarak iki ayrı firmanın yönetimi ile ilgilenen Ali ŞAHİN Cezayir’de sektöre bu markalar ile hizmet verdiklerini ifade etti. Sarl Alfo İmport Export ile tamamen ithalat yaptıklarına değinen ŞAHİN; “Alt bayilerimize bu markamız üzerinden hizmet veriyoruz, Sarl AHT PVC Alüminyum Konstrüksiyon firmamız ile de ithal ettiğimiz ürünlerin bir kısmının üretim ve montaj hizmetini çözüm ortaklarımıza sunuyoruz” dedi. ŞAHİN; “Global pazarda marka bilinirliğimizi en üst seviyelere çıkarmak için, kalite politikamızdan ödün vermeden çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

“Birçok Ürün Grubuyla İş Ortaklarımıza Katkı Sunuyoruz”

Satışını gerçekleştirdikleri ürün gruplarına da değinen Ali ŞAHİN; “PVC makineleri, PVC profil, PVC panel ve dekoratif panel, PVC aksesuarları, silikon ve mastik, çelik kapılar, oda kapıları, bahçe ve kapı motorları, otomatik bariyer, fotoselli kapılar, mantar bariyer ile sektörümüze ve profesyonel iş ortaklarımıza katkı sunuyoruz” dedi.

“Fuarlar, Sektör Profesyonelleri İçin Önemli Ticari Platformlardır”

Ali ŞAHİN; Batımatec Fuarı’nın Türk sektör temsilcileri için yurt dışındaki fırsatların belirlenmesi açısından önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yaparak; “Fuara oldukça gösterişli stant ile katılım sağladıklarını, Türkiye’nin gururu olarak global pazarlarda başarılı organizasyonlara imza attıklarını” sözlerine ekledi.

“İkili İş Görüşmelerimiz ve Sektör Kaynaşma Yemeğimiz Memnuniyet Uyandırıyor”

Ali ŞAHİN, Cezayir Batımatec Fuarı’nda sektör profesyonellerine, firma yetkililerine ve davetli misafirlerine kaynaşma yemeği vererek birlikte güçlü olmanın önemine vurgu yaptı. Fuar organizasyonu süresince gerçekleştirilen ikili iş görüşmelerinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

“ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerine Teşekkür Ediyoruz”

Ali ŞAHİN ayrıca her yıl olduğu gibi bu yılda Cezayir’deki fuar organizasyonunda Sarl Alfo’yu bizzat ziyaret ederek onurlandıran, temsil ettiği sektörü uzun yıllardır kesintisiz ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile yurt dışında ve Cezayir’de temsil eden tek Türk yayın kuruluşu ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerine ve İmtiyaz Sahibi Kemalettin AKSÖZ’e teşekkür ederek, başarı temennisinde bulundu.

Sarl Alfo, Turkey in Algeria Represented with 2 separate brands

Ali ŞAHİN, who participated in Algeria Batımatec 2017 Fair, Sarl Alfo Import Export and Sarl AHT PVC Aluminum Construction brands, expressed his opinion about the fuara and stated that they have put their signatures for a successful exhibition organization.

sarl alfo 64b

Powered by OrdaSoft!