kayapen logoKaya-Pen, Avrasya Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinin Dikkatini Çekti

Yüksek kapasite, modern üretim ve sevkiyat süreci ile Türkiye’nin lider PVC aksesuarları üreticisi Kaya-Pen, 8 - 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda yer alarak sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

 

 

kayapen 64a

Ulusal ve uluslararası birçok PVC Kapı / Pencere markasına hizmet veren Kaya-Pen, Avrasya Pencere Fuarı’nda 3. Salon 317 A no’lu stantta yerli ve yabancı marka temsilcileri ile bir araya gelerek, başarılı bir fuar organizasyonuna daha imzasını attı.

Kaya-Pen; bünyesinde bulundurduğu Kalıphane, Plastik Enjeksiyon, Metal Enjeksiyon, Preshane, Yüzey Zımparalama, Polisaj, Elektrostatik Toz Boya Hattı, Soğuk Demir Şekillendirme, Çinko Kaplama Tesisleri ve Montaj - Paketleme Hattı ile teknolojiyi ve modern üretim anlayışını   4,550 m2’si açık, 8,700 m2’si kapalı alan olmak üzere entegre tesislerinde 270 personel ile çözüm ortaklarının dikkatine sunmakta ve marka bilinirliği ulusal ve uluslararası pazarlarda sağlamaktadır.

Ürün gruplarının teşhir edildiği şık tasarımlı standında sektör temsilcilerini ağırlayan Kaya-Pen yönetim kadrosu; “Sektörde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışından dolayı tercih edilen marka konumunda bulunan firmamız, başarılı bir fuar oluşumuna katkı sağlamıştır” dedi.

Kaya-Pen at the Eurasian Window Fair Attracted Attention from Industry Professionals

Kaya-Pen, Turkey’s leading producer of PVC accessories with high capacity, modern production and shipment process, came together with industry professionals at the Eurasia Window Fair held in Tuyap Fair and Congress Center between 8 - 11 March.

kayapen 64b

Powered by OrdaSoft!