durapvc logoDura PVC & Duraline Alüminyum; Avrasya’nın En Önemli Fuarı, Tüyap Pencere Fuarı’ndaydı

Ürünlerini Türkiye’nin birçok bölgesindeki müşterilerine verilen termin sürecinde ulaştırarak, her geçen gün kaliteli hizmet ağını geliştiren Dura PVC & Duraline Alüminyum; 8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda yerini aldı.

Alüminyum doğrama aksesuarları üretimi ile kapı ve pencere sektörüne hizmet vermeye başlayan Dura; kapı&pencere aksesuarlarının perakende satış ve dağıtımını da bünyesinde oluşturduğu profesyonel kadro ve araç filosuyla devam ettirmektedir.

Yurt içi pazarında sergilemiş olduğu yüksek trendli satış pazarlama ivmesini, yurt dışı pazarlarında da sergileyen Dura PVC & Duraline Alüminyum ayrı ayrı kıtalarda yaklaşık 30 ülkeye satış ağı oluşturarak ülke ekonomisine ve iş dünyasına katkı sunmaya devam etmektedir.

Bu başarılı satış stratejilerini katılım sağladığı Avrasya Pencere Fuarı’nda da gözler önüne seren Dura, yerel ve global pazarda güç birliği yaptığı çözüm ortaklarıyla başarılı bir fuar organizasyonuna daha imzasını atmıştır.

Fuara dair görüşlerini aldığımız Dura Grup yönetim ve ekibi; “Tüyap’ta gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda standımızı ziyaret eden tüm iş ortaklarımıza, global sektör temsilcilerine teşekkürlerimizi iletiriz” dedi.

Dura Pvc and Duraline Alüminyum were at Tuyap window fair which is one of the most important fair at Euroasia

Taking place at Euroasia window 2017 Dura Pvc and Duraline Alüminyum had the chance to get together with their customers from abroad and domestic market. Having highly professional staff Dura Group continues to grow in the international markets by constructing sales and services networks.

durapvc 64a

Powered by OrdaSoft!