bostik logoBostik İş Ortakları İle Bir Araya Geldi

Yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren ve Türkiye’de on yılı aşkın bir süredir bulunan Bostik, ilk bayi toplantısını 16 - 18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirdi. Antalya Rixos Premium Belek Otel’de yapılan toplantıda Bostik’in global yapısı ve tarihi hakkında bilgi verildi; üretim ve pazarlama alanındaki yenilikleri ve stratejileri iş ortakları ile paylaşıldı.

 

 

bostik 64a

İlk kez yapılan bayi toplantısına, Bostik Fransa merkezden ve Türkiye’den üst düzey yöneticilerin yanı sıra bayiler büyük ilgi gösterdi. Bostik Türkiye Genel Müdürü Sebastien LARVOR, yaptığı açılış konuşmasında sektöre sürekli olarak yeni çözümler sunduklarını söyledi. Arkema’nın da bir malzeme tasarımcısı olduğunu vurgulayan LARVOR, önem verdikleri 6 yenilikçi platform olan; hafif malzemeler, yenilenebilir hammadde, enerji alanında malzemeler, elektronik alanında malzemeler, su arıtma çözümleri ve 3D baskı üzerinde durdu.

Yapı Grubu İş Birimi Direktörü Doğan ÖZ de yaptığı sunumda; Bostik’in Türkiye tarihçesi, günümüzde geldiği nokta ve hedefleri hakkında iş ortaklarına bilgi verdi. 2020’ye giden yolda stratejilerini sunan ÖZ, ”Bu sektörde çalışmalarımız ve yenilik arayışımız aralıksız sürüyor. Çözüm ortağınız olarak sizlerin de desteğiyle çok büyük işler başaracağız” dedi.

Toplantıda sunumların dışında iki ünlü konuşmacıya da yer veren Bostik, iş ortaklarında farkındalık yaratmayı amaçladı. Ünlü ekonomist ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat SAĞMAN ekonomik değerlendirmelerde bulundu. TED konuşmacısı olan Sanayici İş Adamı, Girişimci, Besteci, Yazar ve Öğrenci Alper ALMELEK de “Duyarlı Lider, Geleceği Hisseder” konulu konuşması ile toplantıya fark getirdi. Toplantının sunuculuğunu üstlenen şovmen Erkan ÇUBUKÇU güne ve gala gecesine renk kattı.

Konuşmaların ve sunumların ardından katılımcılardan gelen sorular yanıtlandı. 10. yılını dolduran bayiler, plaketle ödüllendirildi. Etkinlik gala yemeği ile son buldu. Yapılan çekilişlerde çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Bostik Comes with Business Partners

Bostik, who is active in the field of adhesives and construction chemicals and has more than ten years of experience in Turkey, realized the first dealers meeting between 16 - 18 March. Antalya Rixos Premium At the meeting held at Belek Hotel, information was given about Bostik’s global structure and history; Innovations and strategies in production and marketing were shared with business partners.

bostik 64b

Powered by OrdaSoft!