resman logo 2Resman; Avrasya Pencere Fuarı’ndan Sonra, Samsun İnşaat Fuarı’nda Sektör Profesyonelleriyle Buluştu

Resman Cam PVC Alüminyum San. ve Tic. A.Ş.; 8 - 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na ve sonrasında da  23 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Samsun İnşaat Fuarı’na katılarak yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

 

resman 64a

Yarım asrı aşkın süredir ‘Mükemmelin izinde’ sloganıyla sektör faaliyetlerine devam eden Resman; 1957 yılında Samsun’da kurulmuş olup, Türkiye’nin köklü firmaları arasında yer almaktadır. Resman yurt içinde Karadeniz Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı bölgelerinde, distribütör ve bayi kanalıyla hizmet vermekle birlikte, yurt dışında ise Kuzey Afrika, Kafkasya ve Balkan ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Avrasya Pencere 2017 Fuarı ve Samsun İnşaat Fuarı sonrası görüşlerini aldığımız Resman A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Resul TÜFEKÇİ; “Kaliteden ödün vermeden, çevreye duyarlı, dünya çapında rekabet edebilen ürün gruplarımıza gösterilen ilgiden oldukça mutluyuz” dedi.

Resman met with the Professionals of the Industry at Samsun Construction Exposition after Eurasia Window Exposition

Resman Cam PVC Alüminyum San. ve Tic. A.Ş. met with the local and foreign industry professionals by participating Samsun Construction Exposition organized at Tüyap Samsun Exposition and Congress Center between 23rd and 26th March, 2017 after Eurasia Window 2017 Exposition organized at Tuyap Exposition and Congress Center between 8th and 11th March.

resman 64b

Powered by OrdaSoft!