erpasan logoErpasan; Avrasya Cam Fuarı’nda Çözüm Odaklı Yapısıyla Dikkat Çekti

Üretimde teknolojiyi yakından takip edip, teknolojisini sürekli yenileyen ve sektördeki değişimleri sürekli takip eden Erpasan, 8 - 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Cam Fuarı’nda yerini alarak iş ortaklarıyla bir araya geldi.

 

erpasan 46a

Nitelikli cam üretim malzemeleri ve kimyasalları üretimi yapan Erpasan; üretimini yaptığı ürünlerle nitelikli cam üretimi yapan firmaların ürün tedariklerinde dışa bağımlılığı ortadan kaldırmıştır.

Bünyesindeki ürün çeşitliliği, üretim teknolojisi, makine yatırımları ve üretim kapasitesi göz önüne alındığında firma sektörde önemli bir gücü ve misyonu temsil etmektedir.

Avrasya Cam Fuarı’nda görüşlerini aldığımız Erpasan Genel Müdürü Barış ER; “Kalite anlayışından ödün vermeyen, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, nitelikli cam üretimi yapan tüm firmaları firmamızla işbirliği yapmaya davet ediyorum” dedi.

Firma faaliyetlerine de değinen ER; “Firmamız 2003 yılında ısıcam üretim malzemeleri satışı ile faaliyetine başlamıştır. Kısa süre içerisinde sektör ihtiyaçlarını tespit ederek, üretime ağırlık verdik. 2008 yılında hızlı bir ivme yakalayan markamız; iş ortaklarımızın genelde dışa bağımlı olduğu ürünler olan metal ve plastik bağlantı elemanları, nitelikli kâğıt ve bantlar, yine nitelikli cam üretiminde kullanılan kimyasalların üretimini devam ettirmektedir” dedi.

Erpasan; At the Eurasian Glass Fair Focused Solution Focused Solution

Erpasan, closely following the technology in the production, constantly renewing its technology and constantly following the changes in the sector, came together with business partners taking place in the Eurasia Glass Fair held at Tüyap Fair and Congress Center between 8 - 11 March.

erpasan 46b

Powered by OrdaSoft!