kayrab logoKayra-b Cam Balkon, Figo Sistemle Avrasya Cam Fuarı’nda Dikkat Çekti

15 yılı aşkın süredir cam ve alüminyum bileşenleri ile kayar ve katlanır camlı sistemler üretmekte ve geliştirmekte olan Kayra-b Cam Balkon; 8-11 Mart tarihleri arasında düzenlenen Tüyap Avrasya Cam Fuarı’nda kaliteli hizmet ve kendini yenileyen teknolojileriyle dikkat çekti.

 

kayrab 46a

Fuarda dikkatlere sunulan Figo Sisteme dair görüșlerini aldığımız Kayra-b ortaklarından ve Figo Sistemi tasarlayıp sektöre kazandırılmasında yoğun emek harcayan Fikret YILMAZ; “Figo Sistem gibi ürünleri hep dıș pazardan beklerken bu tür ürünlerin iç pazarda daha iyi olduğunu görmek, piyasada kısa sürede talebinin artıșı bu ürünün ne kadar doğru bir mamul olduğunu göstermektedir” dedi.

Kayra-b’ın elektrikli katlanır küpește sistemi olan ‘Figo Sistem’ hakkında detaylı bilgi veren YILMAZ; “Figo Sistem; uzaktan kumanda uygulaması ile așağı doğru açılan, yukarı doğru tam kapatma șeklinde çalıșan alüminyum ve camın bileșimiyle sektörde ses getirmeye devam etmektedir. Figo Sistem’de metal aksamları paslanmaz çelik, alüminyum, temperli camlar, temperli lamine camlar ve desenli renkli camlar kullanılmaktadır” dedi.

YILMAZ; “Figo Sistem, șeffaf ve aydınlığı kapatmadan ses, ısı, toz gibi dıș etkenlerden koruma sağlayan konforu ve rahatlığı ile ustalara bu hususta uygulamada kolaylık sağlamaktadır. Montajlı ve demonte olarak tüm aksamları ile beraber istenilen miktarlarda, alüminyum aparatları adetli, motorlu, kumandalı gibi aksesuarları dâhil olarak da satılmaktadır.”

Kayra-b olarak ürünlerimizi tasarlarken uygulamayı yapacak ustaların memnuniyeti kadar, nihai tüketici olan müșterilerimizin de aynı șekilde kullanırken sorun yașamamaları için çok titiz bir çalıșma yürüttüklerini ifade eden Fikret YILMAZ; imalatı kolay, montajı kolay müșteri memnuniyeti yüksek olan Figo Sistemi yakından inceleme fırsatı yakalayan değerli çözüm ortaklarına teșekkür etti.

Kayra-b Glass Balcony, Attracted Attention at Eurasia Glass Fair, with Figo System

Kayra-b Glass Balcony, which is producing and developing glass and aluminium components and sliding and foldable glass systems for more than 15 years, attracted attention with quality service and renewing technologies at Tuyap Eurasia Glass Fair that was organized at Tuyap between 8th and 11th of March.

kayrab 46b

Powered by OrdaSoft!