desi panjur logoDesi Panjur, İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde

Desi Panjur, Tüyap Fuar Merkezinde 8 - 11 Mart tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Kapı ve Pencere Fuarı’na katılarak yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. Katılım sağladığı yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarında markalarının Karaman markası olduğuna özellikle vurgu yapan Desi Panjur Yönetim Kurulu Başkanı Ziya ÖZKAYA; Panjur ve Otomatik Kepenk grubunda dünya pazarında aranan bir marka olmanın haklı gururunu yaşadığını belirtti.

 

Karaman’lı bir firma olmanın yanında, Türkiye’nin önemli markaları arasına girmeyi başaran Desi Panjur Uluslararası Kapı ve Pencere Fuarı’nda sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü.

Fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Desi Panjur; sektöre yön veren ürün gruplarını ziyaretçilerin dikkatlerine sundu. Müşterilerin yaşam tarzını ve mekânların kalitesini artırmak adına Desi Panjur tesislerinde, son teknolojiye sahip makinalar ile imal edilen ürünler dünya pazarında önemli bir ivmeye ulaştı.

Uluslararası Kapı ve Pencere Fuarı’nda karşılaştıkları ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Ziya ÖZKAYA; “Özellikle yurt dışı için yapılan bağlantılardan dolayı ülkemize katma değer yarattığımız ve yaratacağımız için gururluyuz” dedi.

Desi Panjur, is at İstanbul Tuyap Exhibition Center

Desi Panjur, participated in the International Doors and Windows Fair which was organized between 8th and 11th of March at Tuyap Exhibition Center and came together with professionals in the local and foreign sectorFuar.

desi panjur 64a

Powered by OrdaSoft!