pidosan logoPidosan Grup, Avrasya Pencere Fuarı’nda Geniş Ürün Yelpazesi ve Markalarıyla Ön Plandaydı

Pencere, cam ve kapı endüstrisinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na katılan Pidosan Grup, 8. Salon 804 numaralı standında sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

Pidosan Grup, bu yıl 8-11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya coğrafyasının en büyük ihtisas fuarı olan Avrasya Pencere Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle aynı çatı altında buluşarak geniş ürün yelpazesini dikkatlere sundu.

Pidosan markasına duyulan güven ve kalitesinden aldığı güçle, PVC kapı-pencere ve tüm PVC sistemleri imalatı, alüminyum doğrama ve cephe sistemleri imalatı, panjur sistemleri, çelik kapı, yangın kapısı, ahşap kompozit iç mekân kapıları alanlarında hizmet vermektedir.

Avrasya Pencere Fuarı’nda firma hedefleri ve fuara dair görüş bildiriminde bulunan Pidosan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın KARSLIOĞLU; “Grubumuzun hedefleri arasında; entegre bir global şirket mantığı ve sistemi ile çalışmak, pencere, kapı ve tüm PVC sistemleri imalatı ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak gelmektedir” dedi.

KARSLIOĞLU, “Pidosan Grup olarak Avrasya Pencere Fuarı’nda; geniş ürün yelpazemizi, iş ortaklarımıza çözüm sunabilme, taleplere hızlı cevap verebilme, üretmeye, araştırmaya, istihdam oluşturmaya ve tabi ki ülkemiz ekonomisine katkı sunma çabamızı dikkatlere bir kez daha sunma fırsatı yakaladık” dedi.

Hedef pazarlara da değinen Yalçın KARSLIOĞLU; Umman, Cezayir, Suudi Arabistan, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Almanya, Fransa, Fildişi, Gana, Belçika, Lübnan ile birlikte tamamı ihracat ile alakalı olmak üzere 20 ülkeyi daha hedef pazar konumuna getirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Pidosan Group was Pre-screened at the Eurasia Window Fair with Wide Product Range and Brands

The Pidosan Group, which participated in the Eurasia Window 2017 Fair, the number one trade platform for the window, glass and door industry in the Eurasia region, met with sector professionals at Stand 8 Hall 804.

pidosan 64a

Powered by OrdaSoft!