yagmur vida logoYeniliklerin Öncü Markası Yağmur Vida, Avrasya Pencere, Kapı Fuarı’na Katıldı

Bağlantı elemanları sektöründe hizmet veren Yağmur Vida, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan  9. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı’na katıldı.

1995 yılında bağlantı elemanları sektöründe hizmet vermeye başlayan Yağmur Vida, üretim kapasitesini her geçen yıl artırarak oluşturduğu satış ağı ile sektörde yeniliklerin ve kalitenin öncü markası olmuştur.

Metrik vidalar, sac vidaları, sunta vidalar, matkap uçlu vidalar, üçgen vidalar, plastik vidaları ve özel vidalar olmak üzere çok çeşitli ürünü müşteri talepleri doğrultusunda, etkin ve verimli bir şekilde 24 saat esasına göre üretmekte olan Yağmur Vida; Elektrik-Elektronik, Mobilya, İnşaat, Beyaz Eşya, PVC ve Alüminyum sektörüne hizmet vermektedir.

Çözüm ortaklarına sağladığı hizmet kalitesini sadece üretimle sınırlı bırakmayıp, 2014 yılında ‘atmosfer kontrollü ısıl işlem tesisini’ kurarak marka bilinirliğini kalıcı kılan Yağmur Vida yönetimi, Avrasya Kapı Fuarı’nda 4’üncü salon 408 A numaralı standında yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayarak markalarını temsil eden ürün grupları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Fuar esnasında görüşlerini aldığımız Nurettin ÖNALAN; “Yağmur Vida tesislerinde sektörde ki çözüm ortaklarımıza kaliteli ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Fuarda standımızı ziyaret eden yerli ve yabancı çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

The Leading Brand of Innovations Yağmur Vida, Participated in Eurasia Window, Door Fair

Yağmur Vida, who serves in the field of fasteners, has been holding the 9th International Door, Window, Shutter, Lock, Panel, Board, Partition System and Accessories Fair held in Tuyap Fair and Congress Center between 8 11 March 2017 and being the most important fair in Eurasia region He joined.

yagmur vida 64a

Powered by OrdaSoft!