beduk group logoBedük Group’un, Yapılara Değer Katan Üç Farklı Markası 3. Samsun İnşaat Fuarı’nda

Bedük Group 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 3. Samsun İnşaat Fuarı’na katılarak yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. ‘Her Kalbin Bir Penceresi Var’ sloganıyla hareket eden Bedük Group; PVC sektörüne, alüminyuma, dış cepheye ve cama farklı yorum ve incelikler katmaya devam ediyor.

 

 

beduk group 64a

 

beduk group 64b

‘Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişmelere uyumu ve paylaşımı esas alan profesyonel yönetim anlayışını kendisine misyon edinen Bedük Grup; Egesu Yapı ile PVC Kapı ve Pencere Sistemleri, EGS Cam Balkon ve EGS Cam Samwin ile Cam Balkon ve Alüminyum Silikon Cephe Sistemleri, Ultraline ile Yalıtımlı Dekoratif Dış Cephe alanlarında sektör yatırımlarını ve marka bilinirliğini kesintisiz devam ettirmektedir.

“İstikrarlı Gelişim İvmesi İle Marka İmajını Geliştirmekteyiz”

3. Samsun İnşaat Fuarı’nda görüşlerini aldığımız Bedük Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat BEDÜK, yeni iş bağlantılarıyla fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğine de vurgu yaparak; “Markamız istikrarlı gelişim ivmesi ile marka imajını geliştirmekte, yerel ve ulusal pazarda öncü marka olma yolunda ilerlemektedir” dedi. BEDÜK, tüketicilerin güvenini kazanmayı ayrıca kaliteli saygın markalar oluşturmayı amaç edindiklerini vurgulayarak; “Bedük Group olarak amacımız; Samsun’dan doğan ulusal bir marka olmak. Bunun için de üretim süreçlerinde en ileri teknolojiyi takip ediyoruz ve kullanıyoruz. Bunu yaparken doğaya saygılı ve uyumlu, sosyal çevreye zarar vermeyen, herkes için en yüksek faydayı sağlayabilecek süreçler üzerine yoğunlaşıyoruz” dedi

Yapılara Değer Katan Üç Farklı Marka

Egesu Yapı, Samwin ve Ultraline şirketlerini bünyesinde bulunduran Bedük Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Murat BEDÜK, 2000 yılında Samsun’a kazandırdıkları ve ‘Egesu’ ile başladıkları yolculukta bugün yapılara değer katan çözümler sunarak, sektörde hızla büyümeye devam ettiklerini ifade etti.

Yeni Yatırımlar, Büyüyen Hedefler

2000 yılında PVC sektöründe, Adopen montaj bayiliği ile başlayan süreçte 2 yıl sonra kendi imalatlarını yapmaya başladıklarını belirten Murat BEDÜK, 2016 yılında yaptıkları yeni yatırımlarla hedeflerini daha da büyüttüklerini sözlerine ekledi.

“Türkiye’nin Birçok Noktasındayız”

Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıklarını ifade eden BEDÜK, “Türkiye’de etkin bir durumdayız. Tesislerimizde cam üretimi de gerçekleştirmeye başladık. Dışarıdan aldığımız ürünleri artık kendi bünyemizde üretiyoruz. Bu tabi ki Samsun için bir değerdir. Sinop, Manisa, Yozgat, Denizli, Bartın, Sarıkamış, Hopa, Tokat, Amasya ve daha sayamadığımız birçok şehirde ürün gruplarımız ile sektöre ve çözüm ortaklarımıza fayda sağladığımızı görmek, bize büyük bir gurur vermektedir” dedi.

Samsun Damla Panorama Hotel’de Fuar Yemeği

Bedük Group Tüyap Samsun 3. İnşaat Fuarı’nda; 24 Mart 2017 tarihinde fuar katılımcılarına ve müteahhitlere, 25 Mart 2017 tarihinde ise Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Sinop, Kastamonu, Amasya, Tokat, Çorum’dan gelen bölge müşterilerine Samsun Damla Panorama Hotel’de fuar yemeği düzenleyerek sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

Three Different Trademark of Bedük Group, Enriching the Structures In 3rd Samsun Construction Expo

Bedük Group came together with the local and foreign professional of the industry by participating in 3rd Samsun Construction Expo organized in Tüyap Samsun Exposition and Congress Center between 23rd and 26th March, 2017. Acting with the motto of “each heart has a window”, Bedük Group continues to enrich PVC industry, aluminum, external facets and glasses with interpretations and elegancy.

beduk group 64c

beduk group 64d

Powered by OrdaSoft!