cetin civata logoÇetin Cıvata İmzalı Bağlantı Elemanları, Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda Sergilendi

Çetin Cıvata; 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı Avrasya Pencere 2017’ye katıldı.

1976 yılında kurulan ve ülkemiz bağlantı elemanları sektörünün lider  markalarından biri olan Çetin Cıvata; üretimini gerçekleştirdiği bağlantı elemanlarını, 18. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı’nda yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin ilgi ve beğenisine sundu.

Alman standartlarında, günde ortalama 20 milyon adet cıvata, vida ve bağlantı elemanları üreten ve üretiminin yüzde 40’ını Avrupa’ya ihraç eden Çetin Cıvata’nın üretimini yaptığı bağlantı elemanları otomotiv, beyaz eşya, mobilya, inşaat, elektrik ve aydınlatma sektöründe kullanılıyor.

Fuara dair görüşlerini aldığımız ve 2017 yılı hedeflerine de değinen Çetin Cıvata Yönetim Kurulu Üyeleri; “Hedefimiz müşteri odaklı çalışarak kapasitemizi en az % 15 artırmak. Katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri portföyümüzü geliştirmek” dedi.

Fuar süresince Çetin Cıvata standını çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret ederek, ürünlerle ilgili firma yetkililerinden bilgi aldılar.

Signed Connection Components of Çetin Cıvata (screw) are Exhibited at Eurasia Windows 2017 Fair

Çetin Cıvata (screw) progresing with the target of becoming the leader in the sector of international connection components, took their place at International Windows, Shutter, Facade Systems-Eurasia Windows 2017, which is the most important fair in Eurasia region, that was organised at Tuyap Exhibition and Congress Center betwen 8th and 11th of March, 2017.

cetin civata 64a

Powered by OrdaSoft!