cam plaza logoCam Plaza, “Enerji Verimliliği ve Cam” Seminerinde Camın Enerji Tasarrufundaki Önemine Değindi

Tüyap Konya Fuarcılık tarafından Konya Tüyap Fuar Merkezi Karatay Toplantı Salonu’nda;  Konya Ticaret Odası, Konya Müteahhitler Birliği (KOMÜT), Konya Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER), Şişecam Düzcam ve Cam Plaza önderliğinde düzenlenen “Enerji Verimliliği ve Cam” semineri bu yılda dikkat çekti.

 

11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tüyap Konya Fuarcılık tarafından Konya İnşaat Fuarı bünyesinde düzenlenen “Enerji Verimliliği ve Cam” seminerinde tüketicinin doğru cam kullanımı ile enerji tasarrufu sağlama konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla inşaat sektörü temsilcileri bilgilendirildi.

Kuruluşundan itibaren enerji tasarrufu ve enerjinin verimli kullanılmasını ilke edinen Cam Plaza, “Enerji Verimliliği ve Cam” seminerinde Konya Bölgesi’ndeki tüketicinin bilinçlendirilmesinde kilit rol oynadı.

Trakya Cam Yetkili Satıcıları, Isıcam Yetkili Üreticileri, Karatay Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencileri, PVC, alüminyum doğrama ve inşaat firmalarının çalışanlarıyla özel ve kamu sektöründe faaliyet gösteren mimar ve makine mühendislerinin davetli olduğu seminerde, camın enerji tasarrufundaki önemi, güvenlik, gürültü kontrolü gibi özellikler hakkında bilgi aktarıldı.

Seminerde Şişecam Düzcam Ürün Yöneticisi Aytül UĞURLU’nun sunumu öncesi Konya Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği Başkanı Osman BAŞARAN, Cam Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Zeki ÇIRAY, Konya Müteahhitler Birliği Başkanı Şaban TOPAL, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan ERKUŞ söz alarak; binalardaki ısı kaybının yalıtımsız camlardan kaynaklandığını ifade etti. Katılımcılara enerji verimliliği sağlayacak doğru cam çözümleri konusunda bilgi aktarıldı.

Cam Plaza is mentioned the importance of Glass in Energy Efficiency at the  “Energy Efficiency and Glass” Seminary

The “Energy Efficiency and Glass” seminary organized with leadership of Konya Chamber of Commerce, Unions of Contractors of Konya (KOMÜT), Konya Installation Construction Material Suppliers Union (KONTİMDER), Şişecam Düzcam ve Cam Plaza drew attention again this year.

 

cam plaza 64a

Powered by OrdaSoft!