pukab logoPencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB)’ın Desteklediği  Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarları Gerçekleşti

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarları 8 11 Mart 2017 tarihleri arasında pencere, cam, kapı üreticileri ve ihracatçıları ile sektörün yerli ve yabancı profesyonellerini Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirdi.

 

Sektörün önde gelen yerli / yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen fuarlarda şirketler; ürünlerini 4 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu. PÜKAB Yönetim Kurulu Başkanı Kaan KUTLU, “Avrasya Pencere Fuarı sektörümüz için çok önemli, uluslararası bir platformdur. Her geçen yıl da önemi artmaktadır. Özellikle yurt dışından gelen ziyaretçilerimiz için ihracat pazarlarındaki yerimizin önemini ortaya koymakta, sektörümüzün büyüklüğünü anlatmaktadır” dedi. Fuar süresince yabancı ülkelerden gelen dernek temsilcileri ile görüşmeler yaptıklarını, iş birliği olanaklarını değerlendirdiklerini ekleyen KUTLU şöyle devam etti; “Tüm dünya ve ülkemizin de içinden geçtiği zorlu ekonomik koşullara rağmen, daha çok çalışıp ekonomiye daha fazla katkı sağlamamız gerektiğini her zaman belirttim. Bu noktada da fuar gibi etkinlikleri çok iyi değerlendirip, doğru ilişkiler kurmaya çalışmak gerektiğini düşünüyorum.”

Fuarda her yıl olduğu gibi PÜKAB üyesi firmalar da, katılımcı ve ziyaretçi olarak yer aldı.

Eurasia Windows, Glass and Doors  Fair, which is Supported by Windows Producers Quality Union Association (PUKAB), is Realized

Eurasia Windows, Glass, and Door Fairs, brought producers and exporters of windows, glass, and doors and local and foreign professionals together at Tuyap Exhibition and Congress Center between 8th and 11th of March, 2017.

pukab 64a

Powered by OrdaSoft!