bayindir logo

Bayındır PVC, Batımatec Fuarı’nda Global Sektör Temsilcileriyle Buluştu

Bayındır PVC; 23-27 Nisan 2017 tarihleri arasında Cezayir’de düzenlenen Batımatec 2017 Fuarı’na katılarak, yerli ve yabancı sektör temsilcileriyle bir araya gelme fırsatı yakaladı. Pencere ve kapı aksesuarları imalat ve satışı yapmaktayız diyen Bayındır PVC Satış Pazarlama Yöneticisi Özgür BULUT; “Firmamızın kuruluşu 1999 senesine dayanmaktadır.

Bu sebepten ötürü yurt içi satış ağımızı tamamlamış ve yaklaşık 12 senedir de iyi bir ihracat trendi yakalamış durumdayız. Ülkemizin daha fazla kalkınması, döviz girdisinin artarak devam etmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebep ile yurt dışı fuar organizasyonlarına katılmaktayız. Devletimizin de bu yönde teşvikleri fazlasıyla mevcuttur. Batimatec Fuarı da bu fuarlarımızdan biridir” dedi.

Fuar değerlendirmesi de yapan BULUT; “Yoğun ve müşteri kitlesi bakımından verimli geçen bir fuardı. Fuarda yeni iş ortaklıklarının kapısını açacak görüşmeler de gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret eden sektörümüzün önde gelen temsilcilerine bizzat teşekkür ederiz” dedi.

Bayındır PVC, Batımatec Fair Meeting with Global Sector Representatives

Bayındır PVC; Attended the Batımatec 2017 Fair held in Algeria between April 23rd and 27th, 2017 and had the opportunity to meet with local and foreign sector representatives.

bayindir pvc 64a

Powered by OrdaSoft!