soudal logoSoudal, Geniş Ürün Yelpazesiyle Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda

Avrupa’nın en büyük bağımsız mastik, PU köpük ve yapıştırıcı üreticilerinden olan Soudal, 8-11 Mart tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarları arasında yer alan Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda yüksek performanslı ürünleriyle dikkat çekti.

Soudal’ın dünya genelinde güçlü bir marka olduğuna vurgu yapan Soudal Genel Müdürü Engin TANRIVERDİ; inşaat, perakende kanallar ve endüstriyel kurulum alanlarındaki iş sahiplerine ve dünya çapında 130’dan fazla ülkede nihai kullanıcılara yaklaşık 50 yıllık deneyimiyle hizmet sunduğunu ifade etti. TANRIVERDİ; “4 kıtaya yayılmış 16 üretim tesisi ve dünya çapındaki 44 şirketiyle Soudal, en iyi teknik ve lojistik desteği sunmaktadır” dedi.

Soudal Genel Müdürü Engin TANRIVERDİ; “Soudal’ın çok geniş bir ürün yelpazesi var. Markamız; mastik, PU köpük, yapıştırıcı, MS polimerler ve silikonlar gibi tüm ürünleri tek bir marka altında sunabiliyor. Soudal olarak, Türkiye’deki beşinci faaliyet yılımızda tüm ürün gruplarında marka bazında pazar liderliğine ulaştığımızı görüyoruz” dedi.

Avrasya Pencere Fuarı’na dair de görüşlerini aldığımız TANRIVERDİ; “Avrasya Pencere Fuarı, sektörün lider yerli ve yabancı üreticilerinin katıldığı bölgenin en önemli uluslararası ticaret platformudur. 700’e yakın markayı içeren geniş ürün yelpazesi ile aradığınız tüm ürün, teknoloji ve hizmetleri bir arada görme ve karşılaştırma imkânı sağlamaktadır. Pencere, kapı, cam ve cephe çözümlerinde hiçbir yerde bulunmayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan fuar üçlüsü, inşaat ve mimarlık sektörleri için en cazip ticaret merkezi konumundadır. Bu sebep ile katıldığımız bu fuar organizasyonu bizim için önem arz etmektedir” dedi.

Soudal, Wide Product Range Eurasia at Window 2017 Fair

Soudal, one of Europe’s biggest independent mast, PU foam and glue producers, has been performing at Eurasia Window 2017 Fair, which is one of the most important fairs of Eurasia Region, held at Beylikdüzü Tuyap Fair and Congress Center between 8-11 March. Attention with its products.

soudal 64a

Powered by OrdaSoft!