vorne logoVorne, Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda

Vorne İleri Pencere Kapı Sistemleri A.Ş., 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en önemli fuarı olan Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na katıldı.

 

 

vorne 64a

Pencere ve kapı sistemleri alanında profesyonel çözümler üreten Vorne İleri Pencere Kapı Sistemleri A.Ş., Çift Açılım, Tek Açılım, Vasistas, Çift Kanat, Paralel Sürme, Katlanır Sürme sistemlerinin yanı sıra Kilitli İspanyolet ve Gömme Kilitler olmak üzere geniş ürün yelpazesini fuar organizasyonu kapsamında sektör profesyonellerinin dikkatlerine sundu.

Vorne, Avrasya Pencere 2017’de Gala Yemeği Düzenledi

Vorne, fuar sonrası bayiler arasındaki bağın güçlenmesine katkı sağlamak hedefi ile her yıl geleneksel hale getirdiği gala yemeğini, bu yıl 10 Mart 2017 tarihinde rüya kent İstanbul’u muhteşem manzarası ile kucaklayan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de düzenledi. Vorne yönetiminin ve sektörden konukların bir arada bulunduğu gece keyifli anlara şahitlik ederek son buldu.

Vorne was at Eurasia Window 2017 Fair

Vorne İleri Pencere Kapı Sistemleri A.Ş., participated at International Window, Shutter, and Facade Systems Fair Eurasia Windows 2017 Exhibition, which is the biggest fair in Eurasia region and which is organized at Tuyap Exhibition and Congress Center between 8th and 11th of March.

Instagram
Powered by OrdaSoft!