vhs logoVHS; Mekanik, Makine ve Otomasyon Yatırımlarıyla Marka Bilinirliğini Güçlendirdi

Yapılarda sistem çözümleri üreten VHS; 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve  Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na katılım sağlayarak, yerli ve global sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

 

 

vhs 64a

Kapı ve pencereler için çift açılım ve çift kanat sistemleri, kilit ve kilitleme sistemleri, sürme sistemleri ve benzeri ürün çeşitleriyle sektörün önde gelen aksesuar üreticilerinden biri olan VHS; ürün geliştirme çalışmalarına ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmedir.

Avrasya Pencere Fuarı’nda marka ve ürünlerine dair görüşlerini aldığımız VHS Dış Ticaret Müdürü Rıfat BAYSAL; “Çift açılımda yaptığımız bir takım inovasyon çalışmamız söz konusu. Ürünün daha pratik şekilde montajını sağlayacak yeniliklerin yanı sıra, daha farklı ürünlerimiz de mevcut. Bu ürünlerimizi Avrasya Pencere Fuarı’nda sergiledik. Bunun yanında tüm bu ürünleri çıkarmamıza büyük fayda sağlayan bir makine yatırımımız söz konusu. Bünyemize ilave teknolojik makineler aldık ve bu makineler kalıphane ile ilgili olarak CNC işlemeler, tel erozyonlar gibi makinelerdir. Bizim için en önemlisi otomasyonla ilgili olan kısım. Otomasyonla ilgili ciddi yatırım yapıp, mühendisler ile çalışmaya başladık. VHS olarak; mekanik, makine ve otomasyon alanında birçok uygulamayı kendi bünyemizde yapmaya başladık” dedi.

Bilinilir ve güvenilir bir marka olma hedefiyle çıktığımız yolda, edindiğimiz tecrübe ile kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz diyen BAYSAL; “VHS olarak yeni pazarlarda mümkün olduğunca marka bilinilirliğimizi artırıcı çalışmalar, yeni üretimler gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Stantlarında düzenledikleri fuar kokteylinde katılımcılar ve davetli sektör paydaşları ile bir araya gelen VHS Yönetimi, fuar yorgunluğunu bir arada atma fırsatı yakaladılar.

vhs 64b

VHS, has strengthened their brand recognition through mechanical, machinery, and automation investments.

VHS, which produces system solutions on the roads; Between 8 11 March 2017 at the Tuyap Fair and Congress Center, participated in the Eurasia Window 2017 Fair and met with local and global sector professionals.

vhs 64c

Powered by OrdaSoft!