standart civata logoAvrasya Pencere Fuarı Bizim İçin Büyük Önem Taşımaktadır

8 -11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda 2. Salon 223 B standında yeni ürün gruplarıyla sektör temsilcilerinin dikkatini çeken Standart Civata, MS Vida ürünleriyle beğeni topladı.

 

standart civata 64a

Standart Civata Avrasya Pencere Fuarı’nda matkap uçlu vida, ispanyolet, buldexler ile birlikte kendi ithalatı olan kıl fitil, pileli tül, kilitli pencere kolunu da profesyonel sektör temsilcilerinin dikkatine sundu.

Fuara dair görüşlerini aldığımız Standart Civata Kurumsal İletişim Uzmanı Mine TANERİ; “Avrasya Pencere Fuarı sektörün kaynaşma noktası olmuş profesyonel bir platformdur. Sezon başlangıcı olarak da değerlendirdiğimiz bu fuarda müşterilerimizle ilişkilerimizi kuvvetlendirerek, prestijli bir platformda tüm ürün gruplarımızı sergileme fırsatı yakalamaktayız. Ayrıca global müşteri portföyü oluşturmak adına da Avrasya Pencere Fuarı bizim için büyük önem taşımaktadır” dedi.

Fuarın sunduğu avantajlara da değinen TANERİ; “Yurt dışındaki ziyaretçilerle bir araya gelmek, yeni ürünlerle tanışmak, yeni teknolojilere göre ürün cinslerini güncellemek fuarın katkı sağladığı avantajlar arasındadır” dedi.

“The Eurasian Window Fair is of great importance to us”

Standart Civata, which attracted the attention of sector representatives with new product groups at the 2nd Salon 223 B stand at Eurasia Window Fair held in Tuyap Fair and Congress Center between 8-11 March, was appreciated with MS Vida products.

standart civata 64b

Powered by OrdaSoft!