pimapen logoPimapen Nirvana Pencere Konsepti, Pencere Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli pencere üreticileri ve ihracatçılarını bir araya getiren ve bu yıl 18.’si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı 2017, 8-11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Pencere, cam, kapı ve alüminyum üreticileri ile yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getiren fuara katılan Pimapen, yeniliklerini katılımcılara tanıttı.

 

pimapen 64a

Pimapen’in fuarda, Isıcam işbirliği ile tasarladığı; bir pencerenin sunabileceği tüm ısı, ses, emniyet ve güvenlik özelliklerini tek bir sistemde birleştirdiği Pimapen Nirvana Pencere Konsepti, katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Tüketicinin ihtiyacına yönelik oluşturulacak kombinasyonlar ve optimize edilmiş profil yüksekliği ile; yakıt ve klima masraflarında dört mevsim tasarruf, üst düzey ısı ve ses yalıtımı, rüzgâra karşı yüksek dayanım, hırsıza karşı güvenlik, üst düzey çocuk emniyeti ile büyük beğeni topladı. Pencere performansına yönelik sayısal değerleri ile de özellikle profesyonellerin projeleri için tercih edebilecekleri etkin bir ürün olarak değerlendirildi.

PVC sektöründe pencereye adını veren Pimapen, yurt içi ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırladığı fuarda A class ürünü Nirvana Premium’u, modern mimariye sahip binalarda tasarımı ile estetik,  gölgelendirme işlevi ile de fonksiyonellik katacak yeni kayar kepenk gölgelendirme sistemi ve ürüne entegre olan zip perde uygulamasıyla yoğun ilgi gördü. Yeni renklerini de tanıtarak her zevke hitap eden geniş renk skalasını sergiledi.

Pimapen Nirvana Window Concept, Intensely Interested at Window Fair

The Eurasia Window Fair, which brought together the most important window producers and exporters of Turkey and the world and was organized this year, was held in Tuyap Fair and Congress Center between March 8th and 11th, Pimapen participated in the fair which brings together window, glass, door and aluminum producers and local and foreign pros.

pimapen 64b

Powered by OrdaSoft!