akseki logoAkseki Yapı, Belgrad’a Tur Düzenledi

Türkiye çapındaki binlerce müşterisiyle ve uluslararası piyasada birçok ülkeye sağladığı ihracat ağı ile sektörünün liderleri arasında yerini konumlandıran Akseki Yapı, 17 - 20 Şubat 2017 tarihleri arasında 45 kişilik çözüm ortağı grubuna Belgrad - Sırbistan seyahati düzenledi. Düzenlenen gezi kapsamında misafirlere Akseki Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan UYSAL, Genel Koordinatör Tevfik CAN ve Satış Müdürü Erkan SERTKAYA eşlik etti.

 

akseki 63

“Bayilerimizi Destekliyor, Olumlu Performanslarını Takdir Ediyoruz”

Panjur sektöründe konumlanan çözüm ortakları ile 3 gece 4 gün süren Belgrad - Sırbistan gezisinde bir arada bulunma fırsatı yakalayan Akseki Yapı yönetimi; misafirleri ile hem iş konuştular, hem de Belgrad’ı gezme fırsatı yakaladılar.

Özellikle Osmanlı mimarisinin izlerinin yoğun olarak bulunduğu seyahatte bol bol hatıra fotoğrafı çektiren misafirler, dördüncü günün sonunda yurda dönüş yaptılar.

Önümüzdeki günlerde de bayilere yönelik bu tarz seyahatlerin devamının geleceğini ifade eden Akseki Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan UYSAL; “Biz çözüm ortaklarımız ile büyük bir aileyiz. Ailemiz üyeleriyle sık sık bu tip buluşmalar düzenleyerek fikir alışverişlerinde bulunmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayilerimiz ile daha sıkı bağlar kuruyoruz. Düzenlemiş olduğumuz Belgrad gezisi de bunlardan biri oldu. Ayrıca böyle geziler sayesinde işimizin başına yüksek moral depolayarak dönüyoruz” dedi.

Genel Koordinatör Tevfik CAN ise; “Türkiye’deki büyüme stratejilerimiz çerçevesinde bayilerimizi destekliyor, onların olumlu performanslarını takdir ile karşılıyoruz. Bayilerimizin başarıları ve özverili çalışmaları sayesinde pazarda büyümeye ve markamızın değerini yükseltmeye devam edeceğiz. Bir kez daha özverilerinden dolayı çözüm ortaklarımızı tebrik ediyoruz” dedi.

White Form Bir ‘Akseki Yapı’ Markasıdır

PVC pencere ve kapı üreticisi olarak Türkiye’de ilk üç içerisinde yer alan Akseki Yapı; Türkiye’nin panjur ve kepenk alanındaki en büyük tedarikçilerinden biri olmakla birlikte, kendi panjur ve kepenk markası olan White Form’un ve kendi tubular motor markası olan White Step ve White Plus’ın da sahibidir.

Akseki Yapı’nın markası olan White Form, Türkiye’de binlerce müşteriyle buluşurken, uluslararası piyasada da birçok ülkeye sağladığı ihracat ağı ile çok kısa bir sürede sektörünün liderleri arasına girmiştir.

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya kıtalarında da müşterileri bulunan Akseki Yapı; çözüm ortaklarına sundukları hizmeti daha da geliştirmek amacıyla yakın gelecekte tüm ürünlerinin imalatını tek bir çatı altında ve tek bir alanda birleştirmeyi planlamaktadır.

Akseki Construction Organized a Tour to Belgrade

Having positioned itself among the leaders of the industry with its thousands of customers all over Turkey and the export network it provides to many countries in the international market, Akseki Yapı has traveled to Belgrade -  Serbia for a group of 45 solution partners between 17 - 20 February 2017. Within the scope of the trip, guests were accompanied by Hasan UYSAL, Chairman of Akseki Yapı, General Coordinator Tevfik CAN and Sales Manager Erkan SERTKAYA.

akseki 63a

Powered by OrdaSoft!