accado logo“ACCADO Ayrıcalıktır”

ADO Şirketler Grubu bünyesinde pencere ve kapı aksesuar sistemlerinde uzmanlaşmış marka ACCADO İran Dowintech 2017 Fuarı kapsamında fuarın üçüncü günü 26 Ocak 2017 tarihinde Tahran Parsian Azadi Hotel’de bayilerine ürün ve firma tanıtım toplantısı düzenledi.

 

 

PVC Kapı & Pencere aksesuarları sektöründe, 2009 yılından bugüne hizmet veren ACCADO Kilit Sistemleri; Antalya merkezli olup, 16.000 metrekare kapalı alanlı fabrikasında üretim yapmaktadır. TSE, GOST, RAL, IFT sertifikalarına sahip ACCADO, Avrupa standartlarına uygun üretilen; İspanyolet grupları, kapı ve pencere kolları, menteşeler, çift açılım aksesuarları, paralel sürme aksesuarları gibi geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine, yüksek kalite önceliğiyle hizmet vermektedir.

4 kıtaya birden ihracat yapmakta olan ACCADO, aynı zamanda iç pazarda da kalitesi ve teknolojik yenilikleri ile sektörün önde gelen tercihlerindendir.

ACCADO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal GÜNGÖR’ün de aralarında bulunduğu bayi toplantısında misafirlere hitap eden ACCADO İran Distribütörü Alireza TAGHİZAD sektöre yönelik açıklamalarda bulunarak ürün ve firma tanıtımı gerçekleştirdi. TAGHİZAD konuşmasında “Müşterilerine en güvenilir pencere ve kapı aksesuar ürünlerini kaliteli hizmeti politikasıyla sunduklarını” ifade etti. Çok sayıda bayinin bir arada bulunduğu toplantı keyifli yemek organizasyonu ile son buldu.

“ACCADO is a Privilege”

ACCADO, which is a brand specialised in window and door accessories system within the body of ADO companies group, has organised a product and company introduction meeting for their dealers at Tehran Parsian Azadi Hotel on the 26th of January, 2017 on the third day of Iran Dowintech 2017 Fair.

accado iran

Powered by OrdaSoft!