uvtek logoUV Teknolojilerde Alternatif  Çözümler Üreten UVtek; Düsseldorf Glasstec Fuarı’nda Dikkat Çekti

“Mutlak müşteri memnuniyeti”ni sağlamak temel ilkesi ile UV teknolojilerde alternatif çözümler üreten UVtek; geniş ürün yelpazesini Düsseldorf Glasstec Fuarı’nda sergileyerek farkını ortaya koydu.

 

 

UVtek; UV kurutma teknolojileri konusunda tam bir çözüm sağlayıcı olmakla birlikte, UV makine, UV mürekkep, UV lak ve UV lamba konusunda müşterilerine hem üretici hem de temsilci kimliği ile geniş bir yelpaze içerisinde hizmet vermektedir.

Bu yıl yüzden fazla ülkeden 40.200 kadar ziyaretçi çeken Glasstec Düsseldorf Fuarı, cam sektörünün lider fuarı olduğunu kanıtladı. Türk katılımcı ve ziyaretçilerinin de yüzlerini güldürdü. Cam sektörünün nabzını tutan, en önemli buluşma noktası haline gelen fuarda yerini alan UV Teknoloji, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileriyle buluştu.

Düsseldorf Glasstec Fuarı’nda rulo baskılı cam boyama makinesi ile UV kurutma makinesini sergileyen ve uygulama şovları da gerçekleştiren UVtek, makinelerinin rijit yapısı, enerji tasarrufu sağlayan inovatif teknolojisi, operatör dostu PLC ekranı ve özel kullanımlar için esnek dizayn alternatifleri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Deneyimli kadrosuyla, yenilikçi felsefesini tasarım aşamasından üretim ve satış pazarlamaya kadar ürünlerine yansıtan bir mühendislik firması olan UV Teknoloji; sektörde kemikleşmiş, yüz yıllık Avrupalı  firmalara  rakip oldu. Bu firmaların Avrupa ülkelerindeki distribütörlerinden  işbirliği talepleri alır konuma gelen firma, bu hızlı ilerlemesiyle  adını dünyanın  birçok ülkesinde adını duyuran ve Orta Doğu, Rusya pazarlarından gördüğü yüksek talebin dışında Avrupa ülkelerinden de son kullanıcılardan direkt talep alır hale geldi.

UVtek which  Provides Alternative  Solutions in UV Technologies Has Attracted Attention at Düsseldorf Glasstec Fair

UVtek which  provides  alternative  solutions  in UV Technologies  with the basic principle to provide “Absolute customer satisfaction”, has shown their difference by exhibiting their wide range of products at Düsseldorf Glasstec Fair.

uvtek 61

Powered by OrdaSoft!