becker logoBecker Bayileri 2016 Yılı Almanya Seyahati

Becker’in bayilerine yönelik düzenlediği geleneksel Almanya seyahat programı 2016 yılında da devam etti. Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet gösteren sektörünün öncüsü 12 Becker Bayisi, Becker Türkiye CEO’su Volkan KEBİR ve Becker Genel Müdür Yardımcısı Osman YAŞYER’in eşliğinde Almanya HellBorn ve Frankfurt’ a giderek eğitim aldı ve ziyaretlerde bulundu.

 

Becker’in  merkezi Almanya’ya düzenlenen gezide, grubu Becker’in üst düzey yöneticileri karşılayarak kendilerine eşlik etti. İlk gün HellBorn’de gerçekleşen organizasyonda Becker yöneticileriyle  bir araya gelerek akşam yemeği yiyen grup, sohbet ederek birbirini tanıma imkânı da buldu. Gezinin ikinci günü katılımcılara Becker Academy’de Becker’in yüksek nitelikli ürünleri olan B-Tronic (akıllı  ev sistemleri) ve Prof+ motorlar hakkında uygulamalı eğitimler verilirken, bayilerin soruları da yanıtlandı. Öğleden  sonra  gerçekleşen fabrika  ziyaretinde katılımcılar, Becker’in  kalitesiyle öncü  ürünlerinin üretildiği fabrikayı ziyaret etti. Saat 17:00’a kadar devam eden eğitimin ardından Becker bayileri akşam HellBorn’u gezdi. Ertesi gün Frankfurta’a geçen grup, burada yapılan şehir turuyla tarihi mekânları görme fırsatı da buldu.

Becker  Bayileri, yapılan gezide  edilen yeni  dostluklar ve güçlenen birliktelikler kazandıklarını ifade ederken, bu gezinin düzenlenmesinde katkısı olan  Becker  Türkiye’ye ve  firma yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Becker Türkiye’nin 2016 yılında düzenleyeceği  2. Almanya ziyareti ise Ekim ayında yapılması planlanıyor. Bu kez 25 Becker bayisinin katılımıyla düzenlenecek  gezide yine benzer bir programla katılımcılar hem eğitim alacak, hem de şehir turlarıyla HellBorn ve Frankfurt’ta birçok yeri gezme imkânı bulacaklar.

KATILIMCILAR

Şensa Osman ŞENOL, Çağ Otomatik Kapı Haydar KİRİŞÇİ, Solakoğlu Pen İsmail ÇETİN, Baş Grup Altan BAŞ, Çelikpen Mehmet ÇELİK, Altan Yapı Altan TEZDİKER, Beta Kapı Sezai KIZILTAN, Salim Cam Nazif METİN MATUR, Metric Sezai KAÇAR, Çağplas Alican AKGÜN, Nurioğulları Hüseyin SABAN, Becker Volkan KEBİR, Becker Osman YAŞYER.

Germany Trip of Becker Dealers in Year 2016

Traditional Germany trip  program  which  Becker organises for  their dealers also continued in 2016.  12 Becker Dealers operating in different cities of Turkey as being the leaders in the sector, have gone to HellBorn and Frankfurt in Germany to take training and to make visits with the accompaniment of Turkish CEO Volkan  KEBİR and Assistant General Manager of Becker Osman YAŞYER.

becker 61

Powered by OrdaSoft!