yorglas logoYorglas® Glasstec 2016 Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden İlgi Gördü

Cam Merkezi San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde asit aşındırma yöntemiyle ürettiği mat ve dekoratif ürünleri kurulduğu günden bu yana, kalitesinden ödün vermeden, sektöre değer katarak dikkatlere sunan Yorglas® Glasstec 2016 Fuarı’na katıldı.

 

 

yorglas 61

Düsseldorf’ta gerçekleştirilen Glasstec 2016  Fuarı’nda çevreye ve insan sağlığına  saygılı, uzun ömürlü bir materyal olan dekoratif cam  ürünlerini sergileyen Yorglas® yerli ve yabancı ziyaretçilerden büyük  ilgi  gördü.  Dört  gün  süren fuarda   üstün  özellikli  cam  ürünlerini  tanıtan Yorglas® sektör profesyonellerinden  büyük beğeni toplayarak, global müşterileriyle bir araya gelme fırsatı yakaladı.

Yorglas® Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini  aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve  gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunma vizyonu ile geliştirdiği ürünlerini fuar kapsamında bir kez daha gösterdi.

Glasstec 2016 Fuarı’nda görüşlerini aldığımız Yorglas® Satış Pazarlama Müdürü Alkım TATLI; “2 yılda bir katıldığımız Glasstec Fuarı bu yıl da oldukça başarılı ve güzel geçti. Yorglas® ekibi olarak ev sahipliği yaptığımız fuara bizlere destek olmak ve cam sektöründeki yenilikleri görmek adına Cam Merkezi ailesinden 30’a yakın çalışanımız ile katıldık. Uzun ve yorucu bu 4 günü birlikte büyük emek ve özveri göstererek geçirdikten sonra tekrar  masalarımızın  başındayız. 40  farklı ülkeden 100’ün üzerinde ziyaretçimizle yaptığımız görüşmelerde yeni ürün gruplarımız ile ilgili önemli işbirliklerine imza attık.

Özellikle bizleri Almanya’da yalnız bırakmayan  ve Türkiye’den ziyaretimize gelen müşterilerimiz ile yaptığımız sıcak buluşmalar bizler için enerji kaynağı oldu. 2018 yılındaki fuarda dostlarımızı daha da artırmış olarak görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Yorglas® Attracted the Attention of Professionals of the Sector at Glasstec 2016 Fair

Yorglas®, which  presents matt  and decorative products  being produced with the method of acid etching within the constitution of  Cam Merkezi San. ve Tic. A.Ş company, while adding value to the sector and not giving up from quality criteria, has participated in Glasstec 2016

Fair.

Powered by OrdaSoft!