egepen logo 

Egepen Deceuninck Soğuk ve Sert Havalara Meydan Okuyor

Yaz mevsiminin sona ermesi ve soğuk havaların başlamasıyla birlikte PVC bakımları da gerçekleştiriliyor.  Egepen Deceuninck,  ısı ve ses yalıtımında üst düzey performans vadederek, kullanıcıların rahat bir kış geçirmesini sağlıyor.

 

egepen 61

Yaz ayları sona erdi. Sonbaharla birlikte havaların soğuması, kışa doğruda iyice sertleşmesi bekleniyor. Eylül’le birlikte kışa hazırlıklar da başladı. Pencere ve kapıların dayanıklılığı, kışın sorun yaşanmaması için gözden geçiriliyor. Peki, eviniz soğuk havalara hazır mı? Türkiye’nin öncü PVC pencere ve kapı üreticisi Egepen Deceuninck’in ürettiği PVC kapı ve pencere sistemleri, kullanıcılarına kış mevsimini rahatça geçirmelerini vadediyor. Egepen Deceuninck’in ürünleri, ısı yalıtımında  gösterdiği performansla kullanıcıların ödediği yakıt parasında tasarruf sağlarken, rüzgar yükünün fazla olduğu bölgelerdeki hesaplamalara göre üretildiğinden dolayı fırtına gibi kış mevsiminde görülen doğa olaylarına karşı da koruma sağlıyor.

Bahçelerde Yaz Keyfi

Sacların statik yönden yüksek mukavemete sahip olması, sadece daha dayanıklı pencere ve kapı imkanı tanımıyor, aynı zamanda daha fazla görüş alanı da sağlıyor. Aynı zamanda kış mevsiminde yaşanan terleme  ve  ısınma gibi  durumları da  kullanıcılara yaşatmıyor. Egepen Deceuninck, sert mevsimlerde daha kalın cam kullanmak isteyen kullanıcılara da bu imkanı tanıyor.

PVC Pencere ve kapılarda 24, 30, 36 ve 44 milimetre cam kalınlığı uygulamaları Egepen Deceuninck ürünlerinde mümkün. Egepen Deceuninck, sadece evin içerisinde değil, bahçesi olan alanlarda da kullanıcılara rahatlık sağlıyor.

Egepen  Deceuninck,   Comes  Over  Cold  and Difficult Weather Conditions

As the summer  season comes to an end and as the cold weathers start, PVC maintenance  works are being done. By promising  high level of performance as relating with heat and sound installations, Egepen Deceuninck enables users to live through a comfortable winter time.

Powered by OrdaSoft!