usenmez tente logo

Üşenmez Tente’den Düsseldorf Yaşlı Bakım Evinde Proje Çalışmaları

Üşenmez Tente Proje Yöneticisi Mimar Manolya YEŞİLTAŞ yurt dışında bulunan müşterilerine en üst kalite ve profesyonellikte hizmet vermeye devam ettiklerini ifade ederek; Düsseldorf Yaşlı Bakım Evi’nde gerçekleştirdikleri projeye dair yorumlarda bulundu.

 

 

 

usenmez tente 1a

Manolya YEŞİLTAŞ; “Üşenmez Tente olarak yurt dışında bulunan müşterilerimize en üst kalite ve profosyonellikte hizmet vermeye devam ediyoruz.  En son projelerimizden birisi olan Almanya Düsseldorf’da hizmet veren yaşlı bakımevine geçtiğimiz günlerde projemizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu projemizde her dairenin kullanımına özel alanlar tanımladık. Böylelikle kullanıcı komşularından  bağımsız olarak bahçe keyfini istediği şekilde sürdürebilir. Proje genelinde  su tahliyesi çözümünde her sistem için ayrı çözümlemeler gerçekleştirilerek yaz-kış, güneşli /yağışlı havalarda  konforlu kullanım alanları oluşturulmuştur. Ürün mekanizmasına dâhil olan aydınlatma sisteminde bulunan ‘dimmer’ özelliği ile ışık seviyesi ihtiyaca göre ayarlanarak görsel konfor anlamında kullanıcılarımıza bir çözüm olmuştur” dedi.

Project Works at Düsseldorf Elderly Care Home from Üşenmez Awning

Architect   Manolya  YEŞİLTAŞ, Project  Manager  of  Üşenmez  Awning commented on the project they carried out at Düsseldorf Elderly Care Home; stating that they continue to render service to their customers residing abroad at highest quality and professionalism.

usenmez tente 1b

Powered by OrdaSoft!