kibar holding logoKibar Holding Üst Yönetiminde Değişim

Kibar Holding Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcılığına Gökhan LOKMANOĞLU, Kibar Holding Strateji ve İş Geliştirme Bölüm Başkanlığına Çağatay ABRAŞ, Assan Alüminyum Yatırım Direktörlüğüne Aykut Koray ÖZÇELİKgetirildi.

 

 

 

 

 

 Kibar Holding’in Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı Gökhan LOKMANOĞLU Oldu

kibar holding 1

Kibar  Holding  Grup  Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı görevine Gökhan LOKMANOĞLU getirildi. 1973  yılında Ankara’da doğan Gökhan LOKMANOĞLU, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına, 1996  yılında Kibar  Holding bünyesindeki  Assan Alüminyum firmasında başladı ve 2007 yılında Assan Alüminyum  Yatırım İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2010 yılı itibariyle Kibar Holding Yatırım Direktörlüğü, Mayıs 2012 itibariyle Kibar Holding Teknik Yatırımlar  Bölüm Başkanlığı, Mayıs 2014 itibari ile de Kibar Holding Strateji ve İş Geliştirme Bölüm Başkanlığı pozisyonlarında görev aldı. LOKMANOĞLU, Ağustos 2016 tarihi itibariyle Kibar Holding Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı olarak iş hayatına devam ediyor.

Kibar Holding’in Strateji ve İş Geliştirme Bölüm Başkanlığına Çağatay ABRAŞ Getirildi

kibar holding 2

Kibar Holding’in Strateji ve İş Geliştirme Bölüm Başkanlığına Çağatay ABRAŞ atandı. 1977  yılında Bursa’da  doğan Çağatay ABRAŞ, 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. ABRAŞ,  meslek  yaşamına 2000  yılında Vestel Grup Şirketlerinde Merkezi Finans Departmanlığında    başladı. 2001-2006  yılları arasında Andersen/Ernst &  Young’da çalışan ABRAŞ, 2003  yılında Küresel Kurumsal Finans Hizmetleri bölümünün müdürlüğünü üstlendi. 2006 yılında Unit International S.A bünyesine dâhil olarak İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2007-2016 yılları arasında Garanti Bankası Yatırım Bankacılığı Direktörü olarak çalıştı. ABRAŞ, Ağustos ayı itibariyle Kibar Holding bünyesinde Strateji ve İş Geliştirme  Bölüm Başkanlığı görevini üstlendi.

Assan Alüminyum Yatırım Direktörlüğü Görevine Aykut Koray ÖZÇELİK Getirildi

kibar holding 3

Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Alüminyum’un Yatırım Direktörlüğüne Aykut Koray ÖZÇELİK atandı. 1978 yılında Ankara’da doğan Aykut Koray ÖZÇELİK, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına 2000–2001 yılları arasında University of California, Los Angeles’de finans, 2002-2003 yılları arasında Executive MBA yüksek lisansı ile devam etti. Profesyonel iş hayatına 2001 yılında Yüksel İnşaat’ta saha mühendisi olarak başlayan ÖZÇELİK, 2002 yılında Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Alüminyum’da Bakım Mühendisi ve 2004-2008 yılları arasında  İş Geliştirme ve Yatırım Yöneticisi olarak görev yaptı. 2008-2014 yılları arasında  Akbank Proje  Finansmanı Bölümü’nde Proje Finansman Kredileri Müdürü olarak görev aldıktan sonra 2014-2016 yılları arasında  Kibar Holding bünyesinde Strateji ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. ÖZÇELİK, Ağustos 2016 tarihi itibariyle Assan Alüminyum Yatırım Direktörlüğü görevini üstlendi.

Change At The Top Management of Kibar Holding

Gökhan LOKMANOĞLU has been appointed  as the Vice President  for Institutional  Development of Kibar Holding, Çağatay ABRAŞ has been appointed  as the President of Strategic and Business Development Division of Kibar Holding, and Aykut Koray ÖZÇELİK has been appointed as the Investment Director of Assan Aluminium.

Powered by OrdaSoft!