fomindusrie logo

FOM Grup ve Schtec El Ele
İtalya’nın en önemli Alüminyum ve PVC Kapı Pencere İşleme Makineleri üreten firmalarından FOM Grup yurt dışında bazı bölgelerdeki PVC işleme makinelerinin satış organizasyonu için Schtec Makine ile bir işbirliği yaparak PVC işleme makinelerinin üretiminin Schtec Makine tarafından Türkiye’de yapılması konusunda anlaşmaya varmışlardır.

 

 


fomindusrie 33aFom Industrie, 40 yılı aşkın bir süredir yüksek kalite alüminyum kesim ve işleme makineleri çözümleri ile tanınmış bir firmadır. 14 ofis ve alt şirketten oluşan, kendi öz kaynaklarını tüm üretim süreçlerinde kullanarak ilerleyen bir alt yapıyı benimsemiş ve aynı ismi taşıyan Fom Grup’a liderlik eden bir şirketler topluluğudur.
Fom Grup müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, pazar taleplerinin analizinden fabrika yerleşimi ve kurulumun planlamasına kadar üretim döngüsünün tüm aşamalarını kontrol altına almak için bir sinerji içerisinde bir araya gelmişlerdir. Fom Grup alüminyum, hafif alaşım ve PVC profilleri kesim ve işleme makineleri için yedek parça ve ekipmanlardan başlayıp, doğrama imalat ve birleştirme makineleri ekipmanlarına, özel tasarım ve imalat işleme merkezlerinden, kesim ve işleme hatlarına kadar engin bir ürün gamını 450 kişilik iş gücü ve toplamda 50.000 m² alanda kurulu yeni fabrikaları ile müşterilerine sunmaktadır. Fom Grup şirketlerinin hitap ettiği iki hedef pazar; ‘Kapı ve Pencere Sektörü’ ile birlikte ‘Endüstriyel Sektör’lerdir.
Sektöre yatırım yapmayı ilke edinmiş firma yapısıyla gelişme ve büyümeye açık bir vizyon sergileyen Schtec, çözüm ortağı olduğu firmalarla sürdürülebilir bir büyüme hedefiyle ilerlemektedir. 2015 yılında en önemli hedeflerinin kendilerini aşmak olduğunun altını çizen firma yetkilileri kendileriyle yarışın her zaman motivasyon kaynağı olduğunu ifade etmektedirler.
Bu bağlamda Alüminyum işleme makineleri imalatı yapan dünyanın en büyük firmalarından Fom Group, PVC işleme makinelerinin üretimi konusunda Schtec ile anlaşarak, Avrupa’nın büyük bir bölümüne, Kuzey ve Güney Amerika’ya, Türkî Cumhuriyetlere üretimler gerçekleştirerek sektörde ivme kazanacaklardır.
Schtec, yeni yatırımları ile yeni adresinde sektöre daha geniş bir alanda, sürdürülebilir bir bakış açısıyla hizmet vermeyi hedefleyerek, uzun yıllar sektörün hizmetinde sektörle büyümeyi amaç edinmektedir.


Fom Group and Schtec is Hand in Hand
Fom Group, which is one of the most important companies producing Aluminium and PVC DoorWindow Processing Machines of Italy, in cooperation with Schtec for the sales organisation of the PVC processing machines abroad, has made a deal with Schtec Machine that PVC processing machines would be produced by Schtec Machine in Turkey.

Powered by OrdaSoft!