zahit solarfield

Zahit Enerji, Solarex Fuarında Yerini Aldı
Zahit Enerji, 09-11 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen, 8. Solarex Güneş Enerjisi veTeknolojileri fuarında çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi ağırladı.

 

IMG 1251

10. Hol’de kurulan Zahit Enerji standı fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçilere ev sahipliği yaptı. Zahit Enerji’nin uzman ekibi, standı ziyaret eden tüm katılımcılara, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde, Solarfield fotovoltaik panel üretim tesisinde üretilen fotovoltaik panel ve panel konstrüksiyonları hakkında geniş bilgiler verip, ziyaretçilere ürün broşür ve kataloglarını dağıttılar. Fuar süresince Solarfield üretim tesisinin detaylı tanıtım filminin gösterimi gerçekleşti.

IMG 0836

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Zahit Enerji Genel Müdürü Zahit Balbay” Temiz enerji kaynaklarından güneş enerjisinin kullanımı için geliştirilmiş, Alman teknolojili ve 65 Mega Watt üretim kapasitesine sahip Solarfield fotovoltaik panel üretim tesisimizle, yenilenebilir enerji dalında faaliyet gösteren proje ve taahhüt firmalarına fotovoltaik panel ve panel konstrüksiyon desteği vermekteyiz. Bu destek kapsamında Solarfield Polykristal, Monokristal paneller ve her türlü zemine uygun alüminyum konstrüksiyon sistemleri üretmekteyiz. Solarex Fuarı, Türkiye ve dünyada yaşanan sektörel gelişmeleri yakından takip imkanı sunan, verimli bir etkinlik. Güneş enerjisi sektörünün öncü firmalarının bir araya geldiği fuarda çok sayıda ziyaretçiye Solarfield ürünlerimizi tanıtma imkanı bulduk. “ dedi.
Solarex Fuarının açılışı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gensed Başkanı Prof. Dr. Şener Oktik, Günder Başkanı Kemal Gani Bayraktar ve Voli Fuar Genel Müdürü Ahmet Kızıl tarafından gerçekleştirildi. Güneş enerjisi sektörünün buluşma noktası olan Solarex Fuarı kapsamında gerçekleşen etkinlikler ve konferanslar ilgi gördü.

IMG 0853

IMG 0849

IMG 0856

Powered by OrdaSoft!