turkeybuild 2019Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı –Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 

 

reed tuyap logoPlastik Sektörü 28. Kez Tüyap’ta Bir Araya Geldi

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2018, 28.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 44 ülkeden 1.094 firma ve firma temsilciliği ve 103 ülkeden 51.684 sektör profesyonelini 5-8 Aralık tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi.

 

fenster logoFenster Yapı’dan Avusturya Çıkartması

Fenster Yapı önderliğinde hazırlanan programda, Maco, 3-6 Aralık tarihleri arasında Rehau Bayilerini Avusturya’daki fabrikasında ağırladı.

 

verimder 2 logoVERİMDER Uyarıyor: Sahte Enerji Kimlik Belgesi (EKB)’ne Dikkat!

Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği - VERİMDER, tüm Türkiye’de başlattığı enerji tasarrufu ve ısı yalıtımı seferberliğine, İzmir’de düzenlediği toplantı ile devam etti.

 

ozcelik makine logoSIB Yapı İnşaat Fuarı’nda “Özçelik Makina”

21-25 Kasım tarihleri arasında Fas’ta düzenlenen SIB Yapı İnşaat Fuarı’nda, PVC ve Alüminyum profilleri işleme makineleri üreten sektörün önde gelen ismi Özçelik Makina’ya ilgi yoğundu.

 

 

yapipen group 2 logoYapıpen Group, Yapex Fuarı’na İmzasını Attı

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajı yaratan Yapıpen Group, 14-17 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Yapex Fuarı’na katıldı.

 

 

veteco ispanya 201813-16 KASIM 2018 İSPANYA VETECO FUARI

 

 

imsad logoTürkiye İMSAD Gündem Buluşmaları’nda ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ Konuşuldu

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından düzenlenen 2018 yılının son ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısında; ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ konuşuldu.

 

antalya yapı fuari 2018 a14-17 KASIM 2018 ANTALYA YAPI FUARI

 

 

architect work logo23-24 KASIM 2018 İSTANBUL ARCHITECT@WORK FUARI

23-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, 2061 mimar, iç mimar, tasarımcı ve yapı uzmanı 250’den fazla yenilikçi ürünle tanışma şansı yakaladı.

 

 

winsa logoWinsa Dünyanın Zirvesinde

Winsa PVC Pencere Kapı Panjur Sistemleri bayisi Demirboğan İnşaat’tan Cahit DEMİRBOĞAN, 20 Ekim-5 Kasım 2018 tarihleri arasında dünyanın en yüksek noktası Everest Dağı’na tırmandı. 5.360 metre yükseklikte bulunan Base Camp’a tırmanış 5 gün sürdü.

 

musiadexpo18 logo21-24 KASIM 2018 İSTANBUL MÜSİADEXPO FUARI

 

 

profine logoprofine, BAU 2019’da

KBE, Kömmerling ve TROCAL markaları ile dünya çapında önde gelen plastik pencere tedarikçilerinden biri olun profine Grup, 4. salon 528 nolu stant ile   BAU 2019’da yerini alacak.

 

tremcotremco illbruck BAU Fuarında

tremco illbruck’un Münih’teki BAU 2019 fuar standı mimarlara, plancılara ve ustalara çok tanıdık gelecek tutarlı bir kurgu sunuyor. Ayrı istasyonlarda sırasıyla şu sorular cevaplanıyor: Camların, cephelerin ve ayrı inşaat bölümlerinin detaylı izolasyon planlamasına nasıl başlarım? Hava geçirmezlik ve yangın koruma gereksinimlerini nasıl karşılarım? tremco illbruck’un bana sunduğu yüksek kalite, güvenilir çözümler ve akıllı alternatifler nelerdir?

ozcelik makine logoÖzçelik Makine Ailesi Aslanlar Şehri Lviv’i Keşfetti!

Özçelik Makine bu yıl ki kampanya seyahatini bayi ve müşterilerinin katılımı ile Ukrayna'nın Unesco tarafından koruma altına alınan, tarihi ve doğal güzellikleri ile rüya şehri olan Lviv' de gerçekleştirdi.

 

vorne2Vorne 2018 Bayi Toplantısı Kıbrıs’ta Gerçekleştirildi

Bu sene 6.’sı düzenlenen Vorne Bayi Toplantısı 15-18 Ekim’de Kıbrıs’ın en güzel bölgelerinden birinde yer alan Limak Deluxe Hotel’de gerçekleştirildi. Yurtiçi bayilerinin katılımıyla geçekleşen ve geriye gelenekselleşmiş senelik Vorne-Bayii buluşmasının en güzel örneklerinden biri olarak anılmaya aday hatıralar bırakan toplantıda keyifli anlar yaşandı.

 

ado logoAdo Grup, Yeni Showroomunda Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Dünyanın yapı malzemeleri üreticisi olma hedefi ile sektöründe yeniliklere imza atan Ado Grup’un Pazarlama Şefi Ahmet ARLI’yı Antalya Havalimanı yolu üzerindeki yeni showroomlarında ziyaret ettik.

 

 

yorglas logoCam Merkezi Glasstec Fuarı’na Katıldı

“Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üreten, Global Cam Merkezi” vizyonu doğrultusunda 1974’ten bu yana sektördeki öncülüğü, birikim ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren Cam Merkezi, 23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşen Glasstec fuarına katıldı.

 

winsa resman logoWinsa Samsun’da Resman’la Daha da Güçlü

1957 yılından itibaren Samsun ve Karadeniz bölgesinde, başta cam üretimi olmak üzere farklı alanlarda yapı sektörüne hizmet veren Resman, Winsa ailesine katıldı.

 

 

fas kazablanka sib 2018 logo21-25 KASIM 2018 FAS KAZABLANKA SİB FUARI

 

 

 

sisecam logoMa YANSONG: “Şehirle Doğayı Harmanlamalıyız”

Şişecam Düzcam, “Mimarinin Şeffaf Yüzü” sloganıyla Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle bu yıl ‘T Buluşmaları’nın dördüncüsünü düzenledi. Şişecam Düzcam, İş Sanat Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında, Çin mimarlık ofisi MAD Architects’in kurucu ve yürütücüsü Ma YANSONG’u ağırladı.

 

tabanlioglu architects logoTabanlıoğlu, “ÖTE/DE/Kİ MİMARLIK” Sergisiyle Akbank Sanat’ta

Mimarlık ve tasarım yaklaşımını yurtiçinde ve yurtdışındaki kültür sanat etkinlikleriyle ortaya koyan Tabanlıoğlu Mimarlık, Türkiye’de sanatın birçok farklı alanında uluslararası projelere yer veren Akbank Sanat’la önemli bir projeye imza attı.

 

 

insaat ve konut konferansi 20197. İnşaat ve Konut Konferansı’na Geri Sayım Başladı

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en seçkin buluşması 7. İnşaat ve Konut Konferansı’na geri sayım başladı. Eventuum’un organize ettiği, inşaat sektörünün VIP buluşma noktası kabul edilen İnşaat ve Konut Konferansı, 15 Ocak 2019 Salı günü İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir’de gerçekleşecek.

 

 

saltcam logoSalt Cam Geleneksel Aile Buluşması Gerçekleşti

Salt Cam 5 – 7 Ekim ile 12 – 14 Ekim tarihleri arasında 2 hafta üst üste gerçekleştirdiği çeşitli etkinliklerle bayileriyle bir araya geldi. Bayilerine unutulmaz bir gezi yaşatan Salt Cam, üç gün süren aktiviteler gerçekleştirdi. Salt Cam, okey ve tavla turnuvaları düzenleyerek 1. olanlara altın verdi. Bayiler, etkinlik boyunca hem bilgi alışverişinde bulundular, hem de eğlenerek stres attılar.

reed tuyap logoAlüminyum Özel Bölümü’nün Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor

6-9 Mart 2019 tarihlerinde Avrasya Pencere Fuarı ile birlikte ziyaretçilerini ağırlayacak olan Alüminyum Özel Bölümü tanıtım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

 

 

reed tuyap logoWindo L’viv Katılımcı ve Ziyaretçilerden Tam Not Aldı

Tüyap tarafından Ukrayna’nın Lviv kentinde düzenlenen Windo L’viv; Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 4-6 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı. Türkiye’den 26, Ukrayna’dan 15, Polonya’dan da 1 firma olmak üzere toplam 42 firmanın katılımı gerçekleşen fuar; başta Ukrayna, Polonya, Belarus, Gürcistan, Sırbistan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Romanya gibi ülkeler olmak üzere 18 ülkeden 3.621 kişiye ev sahipliği yaptı.

Ersaş Alüminyum, ERSAŞ MOB Markası ile İntermob Fuarı’nda Güçlü İş Bağlantıları Yaparak Alüminyum Mobilya Profili Pazarı’nda Üretim, Kalite ve Satışı Konusunda Gücünü Ortaya Koydu

13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’nda sektör trendlerini belirleyecek en yeni ürün gruplarını görücüye çıkaran Ersaş Alüminyum; mobilya ve inşaat gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini kesintisiz Ersaş MOB Markası kurumsallığı altında karşılamaya devam ediyor.

cam merkezi logoCam Merkezi Çevresel Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Taçlandırıldı

Sektördeki 44. yılında öncülüğünü günden güne güçlendiren Cam Merkezi, çevresel sürdürülebilirlik alanında yaptığı çalışmalar ile fark yaratmaya devam ediyor.

 

 

pukad logoPÜKAD Yönetim Kurulu Yaz Sonu Toplantısını Gerçekleştirdi

PÜKAD Yaz Sonu Toplantısı, Yönetim Kurulu üyeleri ile 19 Eylül 2018 tarihinde dernek merkezinde yapıldı.

 

 

 

veyselpen logoBatman İnşaat Fuarı’nda Egepen Deceuninck Rüzgarı

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck’in Batman bayisi Veysel Pen - NVR Yapı, 18 -21 Ekim 2018 tarihleri arasında Batman Fuar ve Sergi Alanı’nda gerçekleşen Batman İnşaat Fuarı’nda  ürünlerini sergiledi.

 

 

Pimapen, Başarılı Bayilerini Londra’da Ağırladı

PVC pencere ve kapı sektöründe pencereye adını veren Pimapen, satış performansıyla öne çıkan bayilerini 27- 30 Eylül 2018 tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da ağırladı.

 

 

intermob 201813-17 EKİM 2018 İSTANBUL İNTERMOB FUARI

 

 

 

tbüd logoTBÜD, Yeni Yerinde

TBÜD (Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği) satın almış olduğu yeni hizmet merkezinin açılışını gerçekleştirdi. 12 Ekim günü gerçekleşen açılış törenine dernek üyeleri, derneğe bu güne kadar katkısı olanlar ve  sektör temsilcileri katıldı. TBÜD Yönetim Kurulu yıllar süren mücadelenin başarı ile sonuçlanması nedeniyle çok büyük sevinç içinde olduklarını belirterek emeği geçenlere plaket takdim etti.

 

deik logoTürkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu Gerçekleşti

Afrika ile ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi stratejisi kapsamında Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde, Afrika Birliği (AU) iş birliğiyle, DEİK ve Türkiye-Afrika İş Konseyleri organizasyonu ile düzenlenen Türkiye- Afrika Ekonomi ve İş Forumu’nun ikincisi, T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleriyle, 10-11 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

 

ege yapı endustri zirvesi 01-4 KASIM 2018 EGE YAPI ENDÜSTRİSİ ZİRVESİ

 

 

 

Ado Grup’un Seçkin Ürünleri İntermob’da Göz Doldurdu

“Dünya’nın Yapı Malzemeleri Üreticisi” olmayı hedefleyen Ado Grup, 13 – 17 Ekim 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’na katıldı. Sektörün dev ve prestijli markalarından Ado Grup, fuar boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini standında ağırladı.

 

MATİL AŞ’nin Yeni Başkanı Mustafa TECDELİOĞLU Oldu

İstanbul Teknik Üniversitesi içinde faaliyet gösteren MATİL A.Ş.’nin yeni başkanı Mustafa TECDELİOĞLU oldu.

 

 

yilmaz makina logoYılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor

Tüm dünyayı sarsan küresel mali krizin Türkiye’yi etkileyip etkilemediği tartışıladursun, Yılmaz Makine üretime ara vermeksizin personel alımına devam ediyor. Yılmaz Makine yetkilisi konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

 

 

tabanlioglu architects logoAKM Projesine İki Kıtadan İki Ödül

Bu hafta başında World Architecture Festival - WAFX 2018’de “Kültürel Kimlik” dalında ödül alan AKM projesi, Tabanlıoğlu Mimarlık’ın 15. kez katıldığı Cityscape Global Ödülleri’nde de büyük ödüle layık görüldü.

 

 

ozcelik makine logoÖzçelik Makine Ailesi Aslanlar Şehri Lviv’i Keşfetti!

Özçelik Makine bu yıl ki kampanya seyahatini bayi ve müşterilerinin katılımı ile Ukrayna’nın Unesco tarafından koruma altına alınan, tarihi ve doğal güzellikleri ile rüya şehri olan Lviv’de gerçekleştirdi.

 

 

Powered by OrdaSoft!