mert aluminyumGüney Marmara Bölgesi’ne Yeni Bir Soluk Getirdik

Mert Alüminyum Kurucu Ortağı Mertcan SARIARSLAN gerçekleştirdiğimiz söyleşide Bandırma’da inşaat müteahhitliği ve malzeme toptancılığı üzerine faaliyette olduklarını ifade ederek; “Bölgeye yeni bir soluk getirdiğimize, alışılmışın dışına çıktığımıza inanıyorum” dedi.

 

 

 

mert aluminyum ozel02

Markanızın sektörde üstlenmiş olduğu misyon ve faali­yetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız yeni gibi görünse de sektördeki yeri 1980’lerden gelmektedir. O yıllarda üretimle başlayan iş hayatımız, şimdi Bandırma’da inşaat müteahhitliği ve malzeme toptancılığı olarak devam etmektedir. Bölgeye yeni bir soluk getirdiğimize, alışılmışın dışına çıktığımıza inanıyorum.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilere cevap vermek adına ne tür hizmetleriniz söz konusu olacak?

Hedeflerimizin içinde Güney Marmara’daki esnafımızın tüm ihtiyacını haftanın belirli günlerinde ayağına kadar götürebilmek var. Buna yavaş yavaş ulaşmaya başladık, ulaşamadığımız noktalarda ise anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ve ambarlarla yardımcı oluyoruz.

Tedarikini yaptığınız markalar ile birlikte satışını yaptığınız ürün gruplarınız hakkında paylaşımda bulunur musunuz?

Ürün gruplarımız esnafımızın tüm ihtiyacına yöneliktir. PVC aksesuarları, alüminyum doğrama profilleri, küpeşte profilleri, katlanır cam balkon profilleri, katlanır cam balkon profilleri,  makul fiyatlar ile bünyemizde bulunmaktadır.

Kısa ve uzun vadede hayata geçirmeyi düşündüğünüz projeleriniz nelerdir?

Bölgesel düşünüyoruz o yüzden hedeflerimizin arasında; tüm bölgeye hitap etmek bulunuyor. Bunu da servis ağıyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Son olarak eklemek istediğiniz bir detay söz konusu mu?

Son olarak, hesaplı fiyatlarla esnafımıza kapımızın her daim açık olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca sektörümüzün uzun soluklu yayını olan ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri yayın ve yönetim ekibine markamıza göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür ederiz.

"We brought a new breath to the South Marmara Region"

Mert Alüminyum Founding Partner Mertcan SARIARSLAN stated that they are engaged in construction contracting and material wholesaling in Bandırma. "I believe that we have brought a new breath to the region, we are out of the ordinary," he said.

mert aluminyum ozel01

mert aluminyum ozel03

Powered by OrdaSoft!