esra mentese logo“Farkımız; Kalite, Düzenli Hizmet ve Müşteri İlişkisidir”

Esra Menteşe ve PVC Bağlantı Elemanları Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan KILIÇ gerçekleştirdiğimiz söyleşide; marka faaliyetlerinin her geçen gün yurt içinde ve yurt dışında yaygınlaşarak ivme kazandığına dikkat çekti.

 

esra mentese 64a

Yurt içindeki / yurt dışındaki yatırımlarınıza ve markanızın günümüz faaliyetlerine değinir misiniz?

Her geçen gün markamız yurt içi ve yurt dışında daha çok yaygınlaşıp istediğimiz konuma gelmektedir. Bu da firmamızın gücüne güç katmaktadır.

Rekabet noktasında sizi diğer markalardan ayıran öncü farklılıklarınıza ve marka bilinirliğini sağladığınız ürün gruplarınıza vurgu yapar mısınız?

Öncelikle her sektörde rekabet iyidir. Çünkü rekabetin olması kalite ve hizmeti ön plana çıkarır. Bizim sektördeki farkımız; önce kalite, düzenli hizmet ve müşteri ilişkisidir.

Katılım sağladığınız Tüyap KPC fuar organizasyonu ile ilgili değerlendirmeniz ve fuarların markanıza yansımaları hakkında görüş bildirir misiniz? Fuar organizatörlerinden farklı beklentileriniz söz konusu mu?

Tüyap fuarı tam anlamıyla eski günlerini her geçen gün aratmaktadır. Firma olarak düşüncemiz 2 yılda bir olmasıdır.

Hangi ürün lansmanı ile yerel ve global sektör profesyonellerinin dikkatini çekmeyi hedeflediniz?

İmalatımızda bulunan sürme aksesuarları ve en son çok iddialı olduğumuz barel imalatımızdır. Türk firmaları bu yenilik içinde olursa, ithalatın önünü kesmiş oluruz.

Markanızın gelecekteki vizyonuna vurgu yaparak, 2017-2018 yılı hedef ve projelerinizi, pazarda nasıl bir strateji izleyeceğinizi bizimle paylaşır mısınız?

2017-2018 yılındaki hedefimiz ihracatı büyütüp üretim ağımızı artırmaktır.

Çözüm ortaklarınız için düzenlenen yemek etkinliğinden bahseder misiniz?

Güzelce Ova Et Lokantasında vermiş olduğumuz bayi yemeğimizde yaklaşık 40 kişiyi ağırlamış olup; güzel bir akşam yemeğinde müşterilerimizi ağırlamaktan gurur duymuşuzdur.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

İlginiz sebebiyle teşekkür eder, yayın hayatınızda başarılar temenni ederiz.

“Our Difference is Quality, Organized Service and Customer Relations”

Esra Menteşe and Gökhan KILIÇ, the Chairman of the Board of Directors of PVC Connection Parts stated that their trademark activities is becoming widespread in Turkey and abroad and achieving acceleration.

esra mentese 64b

Powered by OrdaSoft!