pensan sineklik logoBirol GÜNAYDIN; ‘Alırken Kazan, Satarken Zorlanma”

Pensan Sineklik Firma Sahibi Birol GÜNAYDIN gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Türkiye’ye ve hatta yurt dışına satış yapabilme hedefiyle plan ve projelerimizi büyüterek, markalaşma çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz” dedi.

 

 

 

pensan 46a

Markanızın günümüz faaliyetlerine ve marka bilinirliğini sağladığınız ürün gruplarınıza değinir misiniz?

Pensan Sineklik bölgesel bir markadır. 2015 yılından beri Avrupa yakasında belli bir bölgeye plise sineklik hizmeti veren markamız mevcut pozisyon ile yetinmeyerek, bütün Türkiye’ye ve hatta yurt dışına satış yapabilme hedefiyle plan ve projelerini büyüterek markalaşma çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Çıktığımız bu yolda alacağımız çok uzun mesafeler olduğunu biliyor, derginizin buna vesile olacağına inanıyoruz.

Geliştirmeyi planladığınız hedef pazarlarınızı, mevcut ihracat noktalarınızı ve üretim kapasitenizi öğrenebilir miyiz?

Pensan Sineklik olarak İstanbul Avrupa yakasında büyümek istiyoruz. Anadolu yakasına ise ürünlerimizi kargolama suretiyle gönderimini sağlayarak, marka bilinirliğimizi ön plana çıkarmayı planlamaktayız. Günlük üretim kapasitemize değinecek olursak; 50 adet plise sineklik olarak sayı verebiliriz. Pensan markalı servis araçlarımız ile her gün İstanbul sokaklarında bayilerimize hizmet veriyoruz. Aldığımız siparişleri 3 gün içerisinde bayilerimize teslim ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz.

Rekabet noktasında sizi diğer markalardan ayıran öncü farklılıklarınıza değinir misiniz?

Rekabet her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de var elbette. Markamız 2 senedir plise sineklik üretimi yapmaktadır. Bizden çok daha köklü birçok firma var ve kaliteli hizmet prensiplerini takdir ediyoruz. Bizim markamızın da her geçen yıl prestijli çalışmalara imzasını atacağını ifade edebiliriz. Kaliteyi uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini ve marka bilinirliğimizi ön plana çıkarmaya çalışmaktayız. Ürünlerimiz kaliteli ve kalın profillerden üretilmektedir. Aksesuarlarımız ve materyallerimiz bayilerimize 3 gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

Markanızın gelecekteki vizyonuna vurgu yaparak, 2017-2018 yılı hedef ve projelerinizi, pazarda nasıl bir strateji izleyeceğinizi bizimle paylaşır mısınız?

İleriki senelerde hedefimiz tabi ki kalıcı olmak ve mümkün olduğu kadar çok bayi sayısını artırmak.  Hep birlikte bu büyük pastadan biz de bir dilim almak istiyoruz ve bayilerimize malı alırken kazanmasını öğretmeye çalışıyoruz. Firma olarak; ‘alırken kazan, satarken zorlanma” misyonunu bayilerimize alıştırmak hedefindeyiz.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

Dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeye yayın hayatında başarılar diler, gösterdiğiniz ilgi sebebiyle ekibinize teşekkürlerimizi sunarız.

Birol GÜNAYDIN; ‘Win Buying, Strength When You Sell’

Pensan Sineklik Company Owner Birol GÜNAYDIN In our interview we realized; “We are continuing our branding activities continuously by enlarging our plans and projects with the aim of making sales to Turkey and even abroad”.

pensan 46b

Powered by OrdaSoft!