baysallarpen“Egepen Deceuninck’le İşbirliğimiz Markamıza İvme Kazandırıyor”

Baysallar Pen Kurucusu Hasan BAYSAL gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Profesyonelliği ilke edinen markamız her geçen yıl birkaç basamak birden yükselmektedir. Bölgenin en büyük kuruluşlarından biri olarak bölgemizde istihdam sağlamak, yatırım yapmak ve ekonomiye katkı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır” dedi.

 

 

 

baysallarpen 63a

Markanızın günümüz faaliyetlerine ve marka bilinirliğini sağladığınız ürün gruplarınıza değinir misiniz?

Baysallar Pen olarak Adana çevresinde, 2004 yılından bu yana dek PVC sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Egepen Deceuninck ile devam ettiğimiz faaliyetlerimizde çok yol kat ettik. Birçok sorunun üzerinden başarı ile geldik. Profesyonelliği ilke edinen Baysallar Pen, her geçen yıl birkaç basamak daha yükselmektedir. Baysallar Pen olarak, yaptığımız işler başarımızı da ön plana çıkarttı. Geride bıraktığımız süre boyunca ürün yelpazemizdeki çeşitlilik ve kalite standardımızdaki yüksek performansla hızla markalaştık.

Egepen Deceuninck ile devam eden bayilik çalışmalarınız hakkında bir değerlendirmede bulunur musunuz?

Egepen Deceuninck sadece Türkiye’nin değil, dünyanın sayılı PVC markalarından bir tanesi. Sektörde öncü bir marka. Aynı zamanda yüksek itibarı var.    

Egepen Deceuninck’in hem kaliteli malzeme seçenekleri, hem de kurumsal yapısı bizim de kendimizi geliştirmemize yardımcı oldu. Egepen Deceuninck’in bize sunduğu malzeme seçenekleriyle imalatımızı çeşitlendirdik ve tüketicilerimizin taleplerine daha hızlı cevap vermeye başladık.

baysallarpen 63b

Adana’da tesisleriniz, üretim kapasiteniz ve ihracat noktalarınız hakkında neler söylemek istersiniz?

Baysallar Pen, Adana’da 2 bin metrekarelik alanda son sistem makinalarla üretim yapmaktadır. Günlük 2 bin 500 metre tül birleşmiş malzemenin satışını gerçekleştirmekteyiz. Sürme serisi ve açılır sistem olmak üzere uygunluğu sağlanmış kemer şekli ile de güzel bir görünüme sahip ürünlerin satışını Baysallar Pen olarak bölgemizde üstlenmiş durumdayız. Ayrıca kullanıcılarımızın talebi doğrultusunda renkli malzemeden imalat da yapmaktayız. Müşterinin talebine göre yönlendirmeler yapıp müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktayız.

Yatırım planları oluştururken hangi kriterlere öncelik veriyorsunuz? Markanızın gelecekteki vizyonuna vurgu yapar mısınız? 2017 yılında pazarda nasıl bir strateji izleyeceksiniz?

Temel hedefimiz daha yüksek cirolu işletme olmak. Bu doğrultuda ilerlemeyi sürdürüyoruz. 2016 yılındaki hedeflerimize ulaştık. Bölgemizde istihdam sağlayarak, ekonomimize katkı vermek en büyük hedefimiz. Gelecek vizyonumuzu da bu hedeflerimiz şekillendiriyor. 2017’de de bölgemizde itibarlı ve saygın bir marka olarak kullanıcılarımıza fayda sağlamak, onların ihtiyaçlarını karşılamak temel hedefimiz. Bölgenin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olarak bölgemizde istihdam sağlamak, yatırım yapmak ve ekonomiye katkı sağlamak hedefindeyiz.

Sizce iş dünyası ve sektör temsilcileri kriz dönemlerini nasıl fırsata çevirebilir?

Kriz dönemleri, markalar için bir fırsata dönüştürülebilir dönemlerdir. 2016 zor bir yıl oldu. 2017’nin de zor geçmesi bekleniyor. Ancak, biz büyümemizi sürdürüyoruz. Bunun nedeni bölgemizde itibarlı bir marka olmamız ve Egepen Deceuninck’le işbirliği yapmamızdır. Genellikle krizli ortamlarda tüketiciler ve profesyoneller güvenilir markaya gider. Bizim için bu bir avantaj. Günlük kaygılarla değil, gelecek odaklı vizyon ve strateji inşa eden kuruluşlar, bu avantajı kriz dönemlerinde yaşayabilir ve bu dönemleri fırsata çevirebilirler.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay var mı?

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeye yayın hayatında başarılar temenni ederiz.

“Our Collaboration with Egepen Deceuninck, Makes our Brand Gain Momentum”

During the interview we held with him, the founder of Baysallar Pen, Hasan BAYSAL, said: “Our  brand which adopts professionality as a principle, is getting a few more steps higher in each passing year. As being one of the biggest institutions in the region, generating employment opportunities in our region, making investments, and providing support for the economy are among our primary targets”.

baysallarpen 63c

Powered by OrdaSoft!