penkid logoPenkid Kilit Yeni Fabrikasına Taşındı

Penkid Kilit Firma Sahibi Murat SEZER gerçekleştirdiğimiz söyleşide Hadımköy’de Sanayi Sitesi içerisinde yer alan yeni fabrikalarına geçiş yaptıklarını ifade ederek; dış ticarette uzmanlaşmış ve sürekli yeni pazar arayışında olan bir kurum olduklarını sözlerine ekledi.

 

penkid

Firmanızın günümüz faaliyetlerine ve marka bilinirliğini sağladığınız ürün gruplarınıza değinir misiniz?

Özgün tasarımlar ile pencere emniyet kilitleri üreten bir firmayız. Piyasada hali hazırda var olan ürünleri daha ucuza yapmak yerine, benzeri olmayan ve elimizden geldiğince daha iyi ürünler çıkarmayı amaçladık. Ürünlerimiz sürekli olarak kalite ve yük testlerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede gönül rahatlığı ile 5 yıl garanti verebilmekteyiz.

Taşındığınız yeni yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Yeni işyerimiz Hadımköy’de Sanayi Sitesi içerisinde 4 kat 600 m2 civarı müstakil binadır.

 

penkid 63a

2017 yılında pazarda nasıl bir strateji izleyeceksiniz? Markanızın gelecekteki vizyonuna vurgu yapar mısınız?

Firmamız dış ticarette uzmanlaşmış ve sürekli yeni pazar arayışında olan bir kurumdur. Pazarlama faaliyetlerimize Tüyap Pencere Fuarı’nın yanı sıra bazı yurt dışı fuarlara katılım ve müşteri ziyaretleri ile devam edeceğiz. Gelecek vizyonumuz; müşteri görüşleri doğrultusunda ihtiyaçları belirleyerek, yeni ve özgün ürünler tasarlamaktır.

Son olarak neler eklemek istersiniz?

Son olarak fuarımızın tüm meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diler, sektörümüze katkılarından dolayı dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeye teşekkür ederiz.

Penkid Kilit Moved to its New Factory

Murat SEZER, the owner of Penkid Kilit stated that they moved to their new factory at Industrial Zone of Hadımköy and added that they are an establishment looking for a sustainable new market with expertise in foreign trading.

penkid 63b

Powered by OrdaSoft!